Квартира в Києві за 20-26 тисяч доларів: де у столиці можна купити житло за ціною райцентру

Існує стереотип, що в Києві найвищі ціни на житло. Втім, так і є. Житло в столиці дійсно набагато дорожче аналогічних апартаментів де-небудь на периферії. Тому квартира в Києві за 20-27 тисяч виглядає як фантастика.

Квартира в Києві за 20-26 тисяч доларів: де у столиці можна купити житло за ціною райцентру - today.ua

Однак, якщо пошукати на сайтах продажу нерухомості, то виявляється, що в столиці є чимало дешевого житла, яке можна придбати за ціною райцентру. При цьому, звичайно, у кожної дешевої квартири, є своя "родзинка", через яку її вартість випадає із загального ряду столичних цін на нерухомість.

Як правило, таке житло купують молоді люди, які розглядають його як тимчасовий варіант. Мовляв, за кілька років накопичать ще з десяток тисяч доларів і тоді переїдуть у просторіше помешкання.

Однак малогабаритність - не єдина причина такої помірної вартості житла. Є ще й інші фактори, які можуть істотно збити ціну на квартиру в Києві. На ринку столичної нерухомості вибрали кілька квартир, за які просять за київськими мірками недорого.

Квартира на Дарниці - 20 тисяч доларів

Квартира на 33 квадрата у житловому масиві Нова Дарниця по вулиці Новодарницькій продається лише за 20 тисяч доларів. Розташована на третьому поверсі будівлі старого планування: висота стель 3,2 метра. Із 33 квадратних метрів лише 18 - житлова площа. Будівля, в якому знаходиться ця квартира - в п'яти хвилинах ходьби від Харківського шосе. Квартира в Києві за 20-26 тисяч доларів: де у столиці можна купити житло за ціною райцентру Однак є одне "але", а вірніше навіть два: санвузол і кухня - спільні з сусідами. Балкона у квартири немає.

Невелика однокімнатна квартира на Воскресенці - 23 тисячі

Загальна площа однокімнатної квартири в Воскресенському районі - лише 24 квадратні метри, і тільки 13 із них - житлова. В квартирі зроблений непоганий ремонт. Санвузол суміщений з ванною, в якій є бойлер. Загалом, для одноєї-двох осіб усе дуже непогано. Квартира в Києві за 20-26 тисяч доларів: де у столиці можна купити житло за ціною райцентру Ось тільки кухня одна на чотири сім'ї. Та ще й будинок без ліфта, а сама квартира знаходиться на четвертому поверсі. Остання обставина різко звужує коло тих, хто міг би в ній жити. Наприклад, літнім людям буде нелегко щодня долати шлях на вулицю і назад. Та й з маленькою дитиною теж буде важкувато.

Гостинка неподалік від станції метро Житомирська - 25 тисяч доларів

Будинок, в якому продається ця квартира, розташований в Святошинському районі, на вулиці Депутатській. Квартира зовсім крихітна, але все в ній - окреме, що не спарене із сусідами. Загальна площа житла - 18 квадратних метрів. Із них 11,9 квадратних метра - житлова кімната, крихітна кухонька на 2,2 квадрата, ну і 3,9 квадратного метра на все інше. До двох станцій метро, "Житомирської" і "Святошин" - по 7-8 хвилин ходьби.

Квартира розташована на першому поверсі п'ятиповерхового будинку. Це можна розглядати і як перевагу, і як ваду. Вікна квартири виходять у двір, що також можна оцінювати по-різному.

Квартира в Святошині - 26 тисяч доларів

Однокімнатне житло загальною житлоплощею 26 квадратних метрів. З них житлова площа - 13 квадратних метрів. Кухня має площу 5,3 квадрата, решта санвузол, поєднаний з ванною. Корисна площа також доповнена заскленим балконом. Квартира розташована на четвертому поверсі дев'ятиповерхівки, яка знаходиться на вулиці Бударіна у Святошинському районі. Поруч із будинком є парковка, що також важливо для власників автомашин. Квартира в Києві за 20-26 тисяч доларів: де у столиці можна купити житло за ціною райцентру Правда, ремонт у квартирі не робили давно. Отже, новим господарям доведеться з нього і почати.

Нагадаємо, за прогнозами експертів ринку нерухомості, в столиці буде рости вартість оренди житла. Особливо подорожчає оренда однокімнатних квартир. Ціни піднімуться приблизно на 10 відсотків.

ДЖЕРЕЛОukranews