Курс долара злетить до 50 гривень: його вже нічого не зупинить

Українців приголомшили новим курсом долара у наступному роцы. Він може бути значно вищим, ніж закладено в проект бюджету 2023 року. До кінця року курс долара може досягти 50 гривень.

Курс долара злетить до 50 гривень: його вже нічого не зупинить - today.ua

Такий прогноз щодо можливого розвитку подій на валютному ринку дав інвестиційний банкір Сергій Фурса в інтерв'ю одному з телеканалів.

Під час війни події, в тому числі і на економічному фронті, розвиваються надто стрімко та непередбачувано, каже банкір. Тому стверджувати, що будь-який процес піде саме так і не інакше, взагалі неможливо. Однак він вважає, що зростання курсу долара до 50 цілком можливе.

"Але чи буде він таким – не знаю. Кінець наступного року – це 14 місяців. У нас з початку війни минуло 7 місяців. Ви бачили, як багато всього змінилося. Ми зараз говоримо про грудень 2023 року – це взагалі як нескінченність Всесвіту зараз для нас", - заявив Фурса.

Курс долара злетить до 50 гривень: його вже нічого не зупинить При цьому він додав, що при формуванні проекту бюджету надто багато уваги приділяється курсу долара і надто багато до нього "прив'язується". Хоча й у мирний час вгадати із курсами валют, як правило, неможливо.

"Потім це ніколи не збігається з реальністю. І воно не повинно збігатися, адже це прогноз, а прогноз може бути неточним, точний прогноз – це взагалі удача", - додав банкір.

Нагадаємо, у Нацбанку України вважають, що готівковий курс долара надто чутливий до інформаційного середовища. Тому долар так різко відреагував на звістку про мобілізацію в Росії. При цьому об'єктивно ситуація на міжбанківському валютному ринку зараз краща, ніж була влітку. Адже завдяки експорту зерна на ринку збільшилася валютна маса.

ДЖЕРЕЛОglavred.info