Курс долара в Україні, вперше за багато днів, зріс: гривня поступилася йому 2 копійки

Вперше за багато днів курс долара в Україні повернувся до зростання. До цього, 15 днів поспіль гривня тіснила "американця" упевненими темпами. І лише сьогодні, 11 червня, Нацбанк України дозволив долару відвоювати у гривні майже 2 копійки.

Курс долара в Україні, вперше за багато днів, зріс: гривня поступилася йому 2 копійки - today.ua

Так, лише за попередню добу, з 9 на 10 червня, курс долара знизився на 9 копійок. А загалом за минулий тиждень, з п'ятниці, 4 червня, по п'ятницю, 11, долар поступився гривні 23 копійки. Правда, учора, 10-го, ця поступка була ще більше - 25 копійок.

При цьому євро за минулу добу поступився гривні 3 копійки.

На сьогодні, 11 червня, Нацбанк встановив такі курси валют:

  • 100 доларів США - 2710,68 гривень (+0,0162 грн);
  • 100 євро - 3298,90 гривень (-0,0358 грн).

Курс долара в Україні, вперше за багато днів, зріс: гривня поступилася йому 2 копійки

На міжбанку долар також зміцнився

Курс долара на міжбанківському валютному ринку виріс на 2 копійки. Таким чином, курс долара в продажу становить 27,12 гривні, а в покупці - 27,10 гривні.

При цьому курс євро в продажу став нижче на 6 копійок. Сьогодні він дорівнює 33,03 гривень за євро.

Нагадаємо, експерти фінансового ринку вважають, що гривня буде зміцнюватися, принаймні, до початку серпня. Отже тим, хто хоче заробити на вкладенні грошей, радять віддати перевагу короткостроковим (на 1-2 місяці) депозитам у гривні. Ну, а тим, хто вміє чекати, експерти ринку радять запастися доларами і терпінням. Курс долара в Україні обов'язково почне рости. Тоді-то і можна буде заробити на цьому непогані гроші.

ДЖЕРЕЛОkorrespondent