Курс долара в Україні зростає набагато швидше, ніж очікувалося: озвучено новий прогноз

В Україні зростає курс долара. Причому він випереджає темпи зростання, які йому прогнозували експерти ще кілька днів тому. Аналітики фінансового ринку вважають, що долар підштовхнула до зростання не так економіка, як політика.

Курс долара в Україні зростає набагато швидше, ніж очікувалося: озвучено новий прогноз - today.ua

На четвер, 25 листопада, курс долара зріс, порівняно з попереднім днем, на 7 копійок. А загалом він становив 26,93 гривні і доволі щільно підійшов до 27 гривень.

Зокрема, на 25 листопада Нацбанк України встановив такі курси валют:

  • 1 долар США – 26,93 грн.;
  • 1 євро – 30,17 грн;
  • 1 злотий – 6,45 грн.;
  • 10 російських рублів – 3,60 грн.

Таким чином, долар додав у ціні 7 копійок, а євро при цьому на стільки ж поступився гривні. Курс долара в Україні зростає набагато швидше, ніж очікувалося: озвучено новий прогноз Тим часом ще кілька днів тому лише деякі аналітики прогнозували зростання курсу долара на поточному тижні. Причому ніхто з опитаних експертів не називав цифру 27 гривень. Проте долар уже наблизився до цієї позначки впритул.

Експерти вважають, що у зростання курсу долара втрутилася політика

Зокрема, керівник відділу аналітики ДК Forex Club Андрій Шевчишин вважає, що долар почав стрімко дорожчати через те, що іноземні інвестори та нерезиденти почали активно виводити валюту з України під впливом чуток щодо можливого масштабного військового вторгнення Російської Федерації в Україну.

Отже, Шевчишин припускає, що найближчими днями курс долара цілком реально може зрости до 27 гривень. При цьому можливі його коливання у діапазоні від 26,75 до 27 гривень. Він також вважає, що найімовірніше курс долара продовжуватиме зростати і найближчим часом, проте вже не так стрімко, як у попередні дні.

Нагадаємо, ще на старті поточного тижня аналітики давали різні прогнози щодо зростання курсу долара, проте всі вони були переконані, що він не зросте до 27 гривень. У понеділок, 22 листопада, його вартість становила 26,44 гривні.

ДЖЕРЕЛОsegodnya