Купити квартиру можна буде за 10 тисяч гривень на місяць: в Україні запускають програму іпотечного кредитування

В Україні, вже з першого кварталу цього року можна буде купити квартиру, сплачуючи внески лише по 10 тисяч гривень на місяць. Вигідне іпотечне кредитування буде доступне сім'ям, які працюють офіційно та сплачують усі податки.

Купити квартиру можна буде за 10 тисяч гривень на місяць: в Україні запускають програму іпотечного кредитування - today.ua

Про це заявив в інтерв'ю заступник глави Офісу Президента Ростислав Шурма.

Вже у першому кварталі цього року в Україні запускають програму іпотечного кредитування "Українська мрія". Президент Володимир Зеленський анонсував її під час свого виступу у Верховній Раді 1 грудня 2021 року. Тоді гарант наголосив, що "Українська мрія" буде доступна тим, хто чесно сплачує податки до скарбниці. Таким чином, ця програма дозволить не лише купити квартиру на доступних умовах, а й змусить вийти з тіні багатьох працівників. Купити квартиру можна буде за 10 тисяч гривень на місяць: в Україні запускають програму іпотечного кредитування Ростислав Шурма уточнив, що іпотечне кредитування здійснюватиметься під 5% річних. При цьому щомісячна виплата за квартиру площею 60-70 квадратних метрів становитиме близько 10 тисяч гривень. Для багатьох молодих сімей така сума не є надмірною. Проте гроші зможуть отримати лише ті, хто підтвердить офіційні доходи, що дозволяють взяти такий кредит.

"Жодних обмежень, максимально простий і зрозумілий продукт. Є сім'я, яка заробляє 20 – 30 тисяч гривень сукупно. Наше завдання – дати цій сім'ї можливість отримати нову квартиру площею 60 – 70 квадратних метрів за щомісячний платіж у 10 тисяч гривень", – пояснив Шурма. .

Крім того, кредит під 5% річних можна буде взяти на придбання автомобіля. Нагадаємо, в Україні ціни на житло за 2021 рік зросли на 26%. За прогнозами експертів, вже з весни вони продовжуватимуть зростати.

ДЖЕРЕЛО24tv.ua