Кулеба закликав бойкотувати Ritter Sport

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба закликав не купувати продукцію німецької компанії Ritter Sport, оскільки вона продовжує працювати у Росії, тим самим підтримуючи вторгнення російських військ до України. Про це він написав на своїй сторінці у Twitter.

Кулеба закликав бойкотувати Ritter Sport - today.ua

Кулеба наголосив, що Ritter Sport, залишаючись на російському ринку, спонсорує військові злочини військ РФ на українській землі. Це врешті-решт призведе німецьку компанію до втрати репутації та грошей.

За його словами, вже велика кількість компаній з різних країн світу перестала працювати в Росії, оскільки зрозуміла, що це допоможе припинити агресію Росії проти України.

Нагадаємо, що дуже багато західних країн запровадили щодо Росії суворі економічні санкції через вторгнення її військ в Україну. Було навіть заморожено золотовалютні резерви Центробанку РФ.

Кулеба закликав бойкотувати Ritter Sport Крім того, зараз близько 240 великих компаній припинили працювати на російському ринку. Деякі компанії залишилися в Росії, але звели свою діяльність до мінімуму.

Раніше посол України у Фінляндії Ольга Діброва закликала фінську компанію Nokian Tyres, одного з найбільших у світі виробників шин для складних кліматичних умов, припинити працювати в Росії.