“Ковідну тисячу“ можна витрачати на будь-які товари, - Федоров

Українці тепер можуть витратити так звану "ковидну тисячу" на будь-які товари. Таку заяву зробив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

“Ковідну тисячу“ можна витрачати на будь-які товари, - Федоров - today.ua

За його словами, більше жодних обмежень на "ковидну тисячу" не діє, грошима можна розпоряджатися фактично на свій розсуд. Таке послаблення зроблено у зв'язку із російським вторгненням.

Нагадаємо, наприкінці 2021 року в Україні на пропозицію президента Володимира Зеленського почали виплачувати по 1000 гривень особам, які пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Називається ця програма "єПідтримка".

Спочатку "ковидну тисячу" можна було витратити, наприклад, на залізничні квитки всередині країни, на оплату квитків у кіно та театри, на купівлю книг тощо. Надалі список товарів та послуг розширили.

На початку 2022 року українці віком від 60 років отримали можливість за ці гроші купувати медичні препарати. Крім того, зараз можна витратити "ковидну тисячу" і на інші товари та послуги. Наприклад, можна сплатити за комуналку, зокрема газ.

Нагадаємо, раніше ми пояснили, на що можна витратити залишок з "ковидної тисячі" у розмірі від 1 до 20 гривень. Багато хто зіткнувся з тим, що не знає, на що витратити невелику суму грошей, що залишилася.