В РФ оголосили про відмову від подальшої мобілізації військовозобов'язаних

Війна в Україні вже незабаром могла би закінчитися, причому без кровопролитних боїв. Якщо вірити заявам російської влади, у РФ припиняють насильницьку мобілізацію військовозобов'язаних громадян. Однак є у цих заявах один парадокс.

В РФ оголосили про відмову від подальшої мобілізації військовозобов'язаних - today.ua

Про особливості національної мобілізації повідомляють російські ЗМІ, посилаючись на коментар, який дав тамтешнім журналістам депутат Держдуми та член комітету з оборони Віктор Соболєв.

Чутки про нову хвилю мобілізації поповзли Росією після того, як військкомати активізували роздачу повісток громадянам РФ. Однак у Думі заперечують нову мобілізацію, закликаючи громадян не боятися повісток і не займатися навмисним членоушкодженням.

"Жодної мобілізації цього року не буде. Це ось головне, щоб громадяни заспокоїлися, нікуди не тікали, ще щось не творили. Не шукали собі якихось виходів, травми не завдавали собі, щоб не потрапити на службу", - переконує депутат.

При цьому він заявляє, що армію все ж таки поповнюватимуть, але тільки за рахунок контрактників. Мовляв, тому й розсилають зараз повістки містами і селами, щоб знати, який військовий потенціал має країна. У результаті хочуть довести чисельність російського війська до півтора мільйона багнетів!

В РФ оголосили про відмову від подальшої мобілізації військовозобов'язаних

"Звичайно, дивитимуться їхній стан здоров'я, їхнє бажання служити за контрактом. Після чого оформлятимуть на військову службу за контрактом. Для того, щоб досягти тієї чисельності, яка буде у нас цього року. Міністр оборони говорив про це: збройні сили мають бути збільшені до 1,5 млн осіб", - повідомив депутат.

Крім того, у РФ мають намір збільшити кількість призовників на строкову службу. Мовляв, не всі свого часу її проходили, а тепер намагатимуться залучити всіх. Перелічивши усі ці мілітаристські потуги російської влади, депутат все ж таки повторив свою мантру:

"Жодної мобілізації, яка ось була у нас 21 вересня оголошена, завершилася. Ми відібрали необхідну кількість людей. Більше такої мобілізації не буде".

При цьому він додав - "якщо не станеться щось екстраординарне".

Що вважається, на думку російської влади, екстраординарним, і чи можна вважати такою щоденну загибель тисяч російських військових у безглуздій бійні на законних українських землях, думський депутат пояснювати не став.

Нагадаємо, астролог Дмитро Уранус дав прогноз щодо війни в Україні. Провидець каже, що війна не закінчиться цього року, і що на Україну ще чекають важкі втрати.