Компенсувати втрату житла будуть надання нового

Уряд України компенсуватиме громадянам втрату чи пошкодження житла не грошима, а наданням нового житла. Це передбачає законопроект №7198, який уже зареєстровано у Верховній Раді.

Компенсувати втрату житла будуть надання нового - today.ua

За словами голови партії "Слуга народу" Олени Шуляк, як компенсацію за зруйнований або сильно пошкоджений будинок або квартиру будуть надавати не гроші, а житло з такими самими характеристиками. При цьому нове житло не перевищуватиме 150 кв. метрів, навіть якщо зруйнований будинок був більшим.

Шуляк наголосила, що громадяни навіть зможуть обрати місто, у якому хочуть оселитися. У цьому місті їм і нададуть житло.

Наразі вже можна у додатку "Дія" подати заявку на компенсацію за втрату житла під час війни. Незабаром таку заявку можна буде подати в центрах надання адміністративних послуг, з'явившись особисто.

Компенсувати втрату житла будуть надання нового Коли конкретно людям почнуть надавати нове житло замість втраченого внаслідок бойових дій – ще не відомо. Швидше за все, це почнеться лише після закінчення війни, коли російські окупаційні війська будуть вигнані з України.

Нагадаємо, раніше Арахамія озвучив умови, за яких Україна підпише мирний договір з РФ.