Клієнти масово знімають гроші з депозитів ПриватБанку

За перший місяць поточного року депозитний портфель ПриватБанку скоротився на цілих 3 мільярди гривень.

Клієнти масово знімають гроші з депозитів ПриватБанку - today.ua

Так, на початку січня 2021 ПриватБанк тримав на депозитних рахунках клієнтів 225 мільярдів гривень, а вже в кінці місяця сума депозитів становила лише 222 мільярди.

Про це йдеться в інформації Нацбанку України. Ще один банк, який розгубив за січень частину своїх вкладників - Райффайзен Банк Аваль. У нього портфель кредитів зменшився на 230 мільйонів гривень. І замикає трійку депозитних невдах Укрексімбанк із втратою в 197 мільйонів. Клієнти масово знімають гроші з депозитів ПриватБанку На відміну від Приватбанку, який в січні втрачав гроші, інший популярний український банк, Ощадбанк, наростив свої активи. У нього портфель депозитів зріс більш ніж на 1,2 мільярда гривень.

На другому місці, з великим відривом - Універсал Банк, до якого відноситься і Monobank. У цієї фінансової установи сума депозитів зросла на 736 мільйонів. Третю позицію посів Альфа-Банк. У нього приріст склав 708 мільйонів.

Крім того, до п'ятірки банків, які підвищили свої депозитні активи, увійшли ПУМБ і банк "Південний". У ПУМБ портфель зріс на 367,5 мільйона, а у "Південного" - на 319 мільйонів.

Свіжіших офіційних даних, зокрема, за лютий, поки немає.

Нагадаємо, клієнти ПриватБанку скаржаться, що він без причин обнуляє їм ліміти на оплату частинами. При цьому сам банк відповідає, що рішення по кредитах і лімітах не виносяться в "ручному режимі", це вирішує система на підставі багатьох факторів, які можуть вислизнути з поля зору людини.

ДЖЕРЕЛОprostomob