Які професії будуть потрібні в Україні після війни

Автор: Максимов Віталій

Бійці ЗСУ та Сил територіальної оборони успішно борються з російськими військами, які вторглися до України у лютому. Тому є підстави вважати, що ворога проженуть із української землі. Сьогодні ми розповімо, які професії будуть потрібні в нашій країні після війни.

Які професії будуть потрібні в Україні після війни - today.ua

Усі експерти сходяться на думці, що після війни в Україні різко зросте потреба у будівельниках. Причому йдеться про всі будівельні спеціальності, починаючи від інженерів і закінчуючи зварювальниками та штукатурами.

Це зрозуміло, адже Україні доведеться відновлювати та будувати нові будинки, об'єкти інфраструктури, мости, заводи, підприємства. Внаслідок обстрілів російських окупантів тільки в одному Харкові пошкоджено або повністю зруйновано близько 800 житлових будинків. У масштабах усієї країни руйнування сіл та міст просто величезні.

Загалом, після війни Україна має перетворитися на одне велике будівництво. Держава обіцяє видавати громадянам компенсацію за пошкоджене чи зруйноване житло.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Соціальна допомога замість пенсії: які виплати отримають українці без трудового стажу

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Які професії будуть потрібні в Україні після війни Експерти прогнозують, що після війни будуть затребувані менеджери з продажу будівельних матеріалів. Це цілком зрозуміло, адже для відновлення житлового фонду та інфраструктури потрібні будівельні матеріали.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Крім того, після закінчення війни будуть потрібні фахівці у сфері енергетики, IT-фахівці, спеціалісти з торгівлі в Інтернеті тощо.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українці під час війни мають працювати щодня по 12 години.