В НБУ розповіли, які грошові перекази дозволені за кордон

Близько 5 млн українців через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну були змушені виїхати за кордон. Українці, що залишилися вдома, можуть надсилати за кордон грошові перекази, щоб допомогти своїм близьким. Нацбанк України розповів, які грошові перекази дозволені під час війни та скільки можна переслати.

В НБУ розповіли, які грошові перекази дозволені за кордон  - today.ua

Під час війни українці з банківських карток можуть переводити гроші (гривні та валюту) на картки фізичних осіб за кордоном. Але не більше 100 000 гривень на місяць за гривневою чи валютною банківською карткою.

Таким чином, за один місяць можна перевести на банківську картку своїм родичам або близьким за кордоном 200 000 гривень.

В НБУ розповіли, які грошові перекази дозволені за кордон Слід зазначити, що обмежень щодо грошових переказів за кордон немає для оплати навчання та лікування, а також для оплати витрат, пов'язаних із перевезенням хворих та зі смертю громадян. Щомісяця можна переводити до 400 000 гривень (в еквіваленті) для покупки військової амуніції.

Нагадаємо, російські війська розпочали повномасштабне вторгнення в Україну 24 лютого. Наразі вони намагаються повністю захопити Донецьку та Луганську області. Ворог також стягнув багато техніки та військ на південь України. Не виключається, що там російські окупанти готують новий наступ.

Раніше стало відомо, що українським держслужбовцям дозволили не подавати декларацію про доходи під час війни.