Як заблокувати окупантам доступ до свого смартфона

Російські окупанти, які вторглися в Україну, встановлюють на тимчасово захопленій території свої блокпости, перевіряють документи та телефони українців, намагаючись виявити патріотів. За деякими програмами на телефоні можуть стежити російські спецслужби. Сьогодні ми розповімо, як українцям заблокувати доступ до телефонів.

Як заблокувати окупантам доступ до свого смартфона - today.ua

Обмежте кількість спроб введення пароля у свій телефон, якщо, звичайно, є така функція, скасуйте зображення повідомлень на заблокованому екрані, а також відключіть FaceID та TouchID.

Не лінуйтеся щодня видаляти повідомлення, пошту, дзвінки, якими можуть зацікавитися окупанти. Насправді, на це потрібно не дуже багато часу. Зате за надзвичайної ситуації окупанти не зможуть дізнатися нічого для себе корисного. Крім того, не забудьте видалити історію пошуку у браузері. Використовуйте режим інкогніто.

Телефон має функцію скидання вмісту та параметрів. Вона може стати в нагоді під час воєнного стану, коли людина опиняється у надзвичайній ситуації. Для цього встановіть на екран іконку "Параметри" та навчитеся швидко знаходити функцію скидання.

Як заблокувати окупантам доступ до свого смартфона Експерти радять видалити всі непотрібні програми, і насамперед ДМБ Таймер, VK та Getcontact, оскільки вони можуть бути під контролем спецслужб РФ. Крім того, під час воєнного стану рекомендують дзвонити лише захищеними месенджерами. Наприклад, Telegram, WhatsApp або Signal.

Врахуйте, що під час воєнного стану не можна фотографувати військові об'єкти та об'єкти інфраструктури, блокпости, розташування та пересування ЗСУ.

Раніше у Мережі показали наслідки обстрілу військової частини в Охтирці.