У багатьох областях України через удари російських окупантів по об'єктах енергетичної інфраструктури тимчасово відключають електрику. За відсутності електрики ще більш актуальною для кожного українця є наявність повербанку. Сьогодні ми розповімо про те, як вибрати найефективніший цей гаджет.
Якщо ви хочете купити повербанк, то врахуйте наступні критерії: режим використання, ємність акумулятора, сила струму і сумісність пристроїв.
Якщо вам потрібен повербанк для повсякденного використання у місті, то підійде пристрій потужністю 3000-5000 мАг. Якщо ви часто виїжджаєте з міста і досить довго не можете підзарядити від мережі свій телефон, тоді підійде Power Bank потужністю 10 000 мАг. Є й потужніші повербанки – на 15000-50000 мАг. Вони підійдуть тим, хто дуже довго не має доступу до електрики.
Повербанк має бути сумісним із вашим телефоном, смартфоном тощо. Тобто при виборі цього гаджета зверніть увагу, щоб роз'єми та кабелі підходили до ваших пристроїв. І обов'язково враховуйте силу струму. Найкраще, якщо зарядка буде з двома роз'ємами з різною силою струму (1 А та 2 А).
Врахуйте, що ціна повербанка залежить від ємності, виробника, наявності додаткових можливостей та дизайну. Деякі сучасні портативні зарядки оснащуються сонячною батареєю, LED-ліхтариком, технологією швидкого заряджання або цифровим індикатором для контролю рівня заряду в кожному USB-порту. Звісно, додаткові функції збільшують вартість гаджета. Але іноді без них дуже важко обійтися. Втім, вибір будь-якого устрою залежить від фінансових можливостей покупця.
Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, який месенджер менше розряджає батарею смартфона.