Через ракетні атаки ворога на енергетичну інфраструктуру в Україні виявилися знеструмленими багато об'єктів мобільного зв'язку. Це призводить до нестійкого прийому сигналу. І для того, щоб зв'язатися з кимось, потрібно, як на світанку мобільної ери, знайти в квартирі "точку доступу", в якій буде чути співрозмовника. Ще більше проблем виникає з мобільним інтернетом. Його взагалі зловити дуже важко. Однак є технічні засоби, за допомогою яких можуть бути покращені мобільний інтернет та мобільний зв'язок навіть у зоні невпевненого доступу.
Про те, якими засобами можна скористатися для покращення швидкості мобільного інтернету та посилення мобільного зв'язку, розповіло видання Mc.Today.
Мобільний інтернет
Для входу в мобільний інтернет та підвищення його швидкості знадобляться комплекти, що складаються з 4G-роутера або модему та зовнішньої антени. За допомогою цих пристроїв вашому мобільному телефону буде простіше знайти антену стільникового зв'язку, якщо вона розташована в радіусі до шести кілометрів. Коли антена буде знайдена та зв'язок встановлений, можна буде роздавати інтернет через Wi-Fi.
Фахівці рекомендують скористатися такими пристроями:
Популярні зараз
В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович
У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
ZTE MF79U – USB модем із вбудованим Wi-Fi модулем. Він здатний забезпечити інтернетом до десяти пристроїв. Його потрібно вставити в будь-який USB-роз'єм. При дуже слабкому зв'язку може допомогти додаткова антена.
Звісно, грамотно підібрати це все може лише професіонал. А тим людям, які в цій сфері не вельми розуміються, рекомендують одразу придбати готовий комплект, до якого входять 4G модем, антена, кабель та перехідники.
Готовий комплект WiFi 3G/4GOLAX AX6 PRO – стаціонарний роутер у комплекті з двома антенами та 4G модемом. Для роботи необхідно вставити SIM-картку. Завдяки вбудованому акумулятору ця модель може працювати автономно до 18 годин, що особливо цінно тепер, коли в деяких будинках частіше немає електрики, ніж вона є.
Мобільний зв'язок
Для покращення мобільного зв'язку фахівці рекомендують встановити підсилювач (репітер/повторювач мобільного сигналу). До його складу входять: зовнішня приймальна антена, власне репітер, внутрішня антена, а також джерела живлення та кабелі.
GSM Репітер 900 МГц посилює мобільний зв'язок у зонах слабкого покриття. Він складається з самого репітера, а також внутрішньої та зовнішньої антен, кабелю та блоку живлення для репітера. Його покриття становить 200 квадратних метрів, і він посилює зв'язок близько 60 децибелів.
GSM /3G/4G Репітер KW20 1800/2100 МГц – цей комплект взагалі здатний творити дива. Він може зробити мобільний зв'язок доступним навіть у таких місцях, де ваш телефон взагалі не бачить мережі. Він також працює в мережах 3G/4G/LTE, забезпечуючи Wi-Fi на площі до 2000 квадратних метрів та посилення близько 65 децибелів.
Нагадаємо, представник оператора Київстар розповів, що може статися з мобільним зв'язком після масованого ракетного обстрілу.