Як оформити пенсію онлайн під час карантину

У Мінсоцполітики нагадали українцям, які наближаються до пенсійного віку, як можна оформити майбутню пенсію, не виходячи у теперішній небезпечний час із дому. Пенсія онлайн - це не складно і цілком доступно будь-якій людині, яка хоча б трішки знайома з комп'ютером та інтернетом.

Як оформити пенсію онлайн під час карантину - today.ua

Ну, а якщо з якоїсь причини знайомство з комп'ютером у вас поки не склалося, на це неодмінно з'явиться час на пенсії. А поки можна попросити про послугу дітей, онуків або просто сусідів.

Отже, під час карантину Мінсоцполітики рекомендує спілкування з Пенсійним фондом та іншими соціальними службами звести до зв'язку онлайн. Все можна оформити через веб-портал ПФ України або через мобільний додаток "Пенсійний фонд".

Що потрібно для того, щоб подати заявку до Пенсійного фонду щодо призначення пенсії онлайн:

  • Перш за все, слід авторизуватись на сайті ПФУ за допомогою електронного підпису або через систему електронної ідентифікації. За допомоги цієї системи можна увійти в особистий кабінет за допомогою банківської карти (BankID) або оператора мобільного зв'язку (MobileID).
  • Після того, як ви пройшли авторизацію в "Особистому кабінеті", слід вибрати розділ "Заява на призначення пенсії", потім заповнити анкету і прикріпити до заяви сканкопіі необхідних для призначення пенсії документів (їхній перелік є на сайті ПФУ).

Як оформити пенсію онлайн під час карантину

  • Далі вказуєте, в якому форматі ви хочете отримати пенсійне посвідчення: у вигляді звичайного паперового зразка або пластикової картки з чіпом. Крім того, потрібно обрати спосіб інформування по етапах обробки заяви.
  • Далі підписуєте заяву електронним підписом і відправляєте в ПФУ.
  • Рішення щодо призначення пенсії приходить у вигляді СМС протягом 10 днів із дня подачі заяви.
  • Стан і результати обробки заяви будуть відображатися в "Особистому кабінеті".

При цьому після отримання повідомлення щодо призначення пенсії, все ж, доведеться піти в сервісний центр для підтвердження і перевірки наданих документів, попереджають у Мінсоцполітики.

Нагадаємо, зараз в Україні проходить верифікація одержувачів пенсій і соціальних виплат. Тим, у кого виявлять переплату, доведеться повернути гроші державі.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua
Юрій Горбунов вперше публічно відреагував на вагітність Осадчої
Катя Осадча та Юрій Горбунов вже дуже багато років разом. Спочатку парочка приховувала свої відносини, потім приховувала першу вагітність ведучої, а п...
Саакашвілі придбав маєток під Києвом за мільйон гривень: фото
Екс-президент Грузії і колишній глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі придбав собі маєток під Києвом вартістю 1 млн гривень. Будинок розташований в сел...
Модні кольори в літньому манікюрі 2021: головним трендом став “коров'ячий“ принт
Новий тренд манікюру “коров'ячий“ принт підійде всім без винятку. Його можна поєднувати з будь-яким фоном і формою нігтів. Моднt забарвлення буде вигл...
Адель втратила батька, з яким не спілкувалася більше 10 років
Батько Адель пішов з сім'ї, коли вона була ще зовсім малою. Після цього дівчинка спілкувалася з татом, однак їх зв'язок остаточно обірвався у 2011 роц...
Вартість землі в Україні може зрости в п'ять разів: Шмигаль зробив прогноз для власників паїв
Після запуску ринку землі її вартість в найближчі 5-10 років буде різко зростати. Прем'єр-міністр Денис Шмигаль прогнозує зростання цін на землю за це...