Користувачі ноутбуків часто припускаються однієї і тої самої помилки – закривають кришку ноутбука, не вимикаючи його. Мало хто знає, чому так робити не можна. Давайте дізнаємося, що відбувається з ноутбуком після таких дій користувачів.
Закрити кришку ноутбука – це простий та швидкий спосіб миттєво зупинити роботу пристрою. Особливо це зручно тим, хто постійно працює за ноутбуком, і не хоче кожного разу, як лишає пристрій без нагляду, його заново вимикати, щоб потім вмикати і витрачати на це час.
Справа в тому, что при закритті кришки ноутбук переходить у режим сну. У такому випадку девайс споживає мінімум енергії, але при цьому зберігає всі необхідні для подальшої роботи налаштування.
Популярні зараз
Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників
Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal
Відкриваючи ноутбук, всі запущені на комп’ютері програми залишаються активними. Але є один суттєвий мінус у цьому: ноутбук не відпочиває від роботи, через що з часом може гальмувати і зависати, навіть якщо у нього великий об'єм оперативної пам’яті.
Крім того, якщо в батареї низький рівень заряду, то ноутбук у режимі сну може вимкнутися. Тоді користувач втратить усі дані, які він лишив на екрану, коли закрив кришку. У нових моделях ноутбуків зазвичай усі дані зберігаються на жорсткому диску завдяки різним режимам очікування, але в старих моделях такої опції немає.
Нагадаємо, що робити у випадках, якщо смартфон погано ловить мережу та швидко розряджається.