Графіки відключення електроенергії не порушуватимуть: обленерго покарають порушників

Через серйозне пошкодження енергосистеми внаслідок ракетних атак в Україні було запроваджено графіки планових відключень електроенергії. Однак багато громадян скаржаться на недотримання цих графіків. Виникла ситуація, коли в одних будинках світло є практично цілодобово, тоді як в інших електроенергія стала рідкісною "гостею". Уряд пообіцяв, що тепер відключення електроенергії стане рівномірнішим, а винних за зрив графіків покарають.

Графіки відключення електроенергії не порушуватимуть: обленерго покарають порушників - today.ua

Міністр енергетики України Герман Галущенко повідомив, що кількість скарг на невчасне відключення електроенергії останнім часом подвоїлася.

Найбільша кількість скарг на хаотичне відключення електрики, а також на несвоєчасне її подання надійшла від мешканців Києва та Київської області, а також Полтави та Львова.

Графіки відключення електроенергії не порушуватимуть: обленерго покарають порушників

Наразі відповідальність за дотримання графіків планових відключень покладається на керівництво обленерго, повідомив голова Міненерго.

Герман Галущенко наголосив, що підхід до графіків відключення електроенергії має бути справедливим, і не повинно бути привілейованих будинків, в яких електроенергія є переважну частину доби, тоді як решта громадян живуть практично без світла.

"При відключенні електроенергії ОСР (Оператор системи розподілу) має керуватися справедливим підходом, щоб усі споживачі перебували в рівних умовах. Якщо будуть встановлені факти зловживань, керівники компаній нестимуть персональну відповідальність", – пообіцяв Герман Галущенко.

Нагадаємо, українцям повідомили, як захистити прилади від перепадів електронапруги.

ДЖЕРЕЛОhvylya