Міста України повідомляють про завершення опалювального сезону: названі дати

В Україні опалювальний сезон підійшов до кінця. Зазвичай він припадає на середину квітня. Однак, в залежності від погоди, можливі варіанти. У меріях деяких міст вже оголосили про закінчення сезону опалення.

Міста України повідомляють про завершення опалювального сезону: названі дати - today.ua

Зазвичай за нормативами опалювальний сезон закінчується, коли середньодобова температура повітря не опускається нижче 8 градусів протягом трьох днів. Погодні умови, що склалися в останні дні на всій території України, сприяють тому.

У деяких обласних центрах України вже почали відключати опалення, однак у більшості регіонів тільки планують закінчення опалювального сезону. Зокрема, триває опалення соціальних об'єктів: лікарень, дитсадків, дитячих будинків, будинків-інтернатів. Та й в житловому секторі ще опалюється багато будинків.

У Києві, за словами мера Віталія Кличка, поки ще триває опалювальний сезон. Будинки киян перестануть опалювати, як мінімум, через 5 днів. А соціальні об'єкти - коли їхнє керівництво подасть у мерію заяви про завершення опалювального сезону.

У Харкові опалювальний сезон планують закінчувати 15 квітня. Однак міська влада говорить, якщо раптом на той час похолодає, то завершення сезону опалення можуть відсунути і на більш пізню дату. Міста України повідомляють про завершення опалювального сезону: названі дати Дніпро вже став відключати у себе тепло з 1 квітня. Кажуть, що в місті щосили панує весна, прибуває тепло, і опалювати будинки більше немає потреби.

У Кропивницькому поки не можуть назвати точну дату, коли остаточно відключать тепло. Однак це може статися і раніше 15 квітня, кажуть у мерії. Все буде залежати від температурних умов.

У Сумах теж впритул підійшли до закінчення опалювального сезону. У будинку ще подається тепло, однак мер Сум уже квапить комунальників, щоб визначалися із датою закінчення сезону опалення.

Нагадаємо, мер Києва Віталій Кличко розповів, що в столиці, як і в інших містах, поступово будуть переходити на ринковий тариф на тепло. Зараз українці платять за тепло за фіксованими тарифами. Однак поступово буде здійснюватися перехід до ринкових умов.

ДЖЕРЕЛОsvoboda.ua
ЗАЗ реанімувався: завод нарощує обсяги збирання автомобілів та освоює нові програми
Лідер українського автопрому - Запорізький автомобілебудівний завод стрімко виходить ыз коми, в якій він перебував кілька років. Відродивши виробничу ...
ПриватБанк та Ощадбанк підозрюють у монопольній змові
Антимонопольний комітет (АК) зайнявся вивченням платежів, які стягують ПриватБанк та Ощадбанк за свої послуги за безготівковим розрахунком покупців у ...
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...
Українцям розповіли, що може спровокувати зниження цін на газ найближчим часом
Ситуація з тарифами на газ в Україні незабаром може докорінно змінитися. Ціни на блакитне паливо будуть залежати від поведінки самих українців, які за...