Річний тариф на газ і субсидії: які правила отримання пільг будуть діяти з 1 травня

Українців з травня переведуть на річні тарифи на газ, і звідси у багатьох виникає питання, чи вплине цей процес на одержувачів субсидії.

Річний тариф на газ і субсидії: які правила отримання пільг будуть діяти з 1 травня - today.ua

У компанії "Нафтогаз" запевняють, що для одержувачів пільг і субсидій з травня нічого не зміниться. Крім того, субсидія і соціальні виплати не будуть припинятися при зміні постачальника газу.

Як зазначається, одержувачі субсидій після зміни тарифу на газ не повинні подавати ніяких довідок, субсидії їм нараховуватимуться в поточному режимі. Постачальник сам оформить всі необхідні документи з управлінням соцзахисту населення про переведення субсідіанта на новий тариф.

Нові тарифи на газ, які почнуть діяти з 1 травня, газові компанії озвучать до 25 квітня. Громадян вже попередили, що їм не обов'язково з травня переходити на новий річний тариф. Це можна зробити і пізніше. Річний тариф на газ і субсидії: які правила отримання пільг будуть діяти з 1 травня Протягом дії річного контракту постачальникам не заборонено змінювати ціну на газ в сторону зниження, але заборонено збільшувати її. Таким чином, споживачі будуть захищені від несподіваних стрибків цін, а ось постачальники зіткнуться з ризиками.

Правила оплати за газ також змінюватися не будуть. Споживачі, як і раніше, повинні будуть оплачувати послуги до 25 числа кожного місяця. Ціна буде зафіксована на весь рік, що дозволить заздалегідь прорахувати приблизну кількість використаного газу за своїм тарифом.

Раніше повідомлялося, як обманюють українців під приводом економії газу.

ДЖЕРЕЛОrbc.ua