Глава уряду озвучив важливу інформацію щодо тарифів на комуналку в опалювальному сезоні

Масовані ракетні атаки агресора завдали колосальної шкоди енергосистемі країни. Зокрема, втрати компанії Укренерго вже оцінюються більш ніж у 70 мільярдів гривень. Ситуація в українській енергетиці є надзвичайно складною, але фахівці її контролюють. При цьому на відновлення зруйнованої енергосистеми потрібні колосальні кошти. Однак попри все, в опалювальний сезон тарифи на комуналку не підвищуватимуться.

Глава уряду озвучив важливу інформацію щодо тарифів на комуналку в опалювальному сезоні - today.ua

У цьому запевнив українців прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Щодня над відновленням та зміцненням життєздатності вітчизняної енергосистеми працює 70 ремонтних бригад. Загалом над відновленням енергосистеми працює понад тисяча фахівців.

"Ремонт та заміна пошкодженого обладнання продовжуються. За попередніми оцінками, сума збитків Укренерго через військову агресію Росії становить понад 70 млрд грн", – сказав глава уряду.

Глава уряду озвучив важливу інформацію щодо тарифів на комуналку в опалювальному сезоні

Однак, незважаючи на такі колосальні матеріальні збитки, тарифи на комуналку для населення до кінця опалювального сезону не підвищуватимуть. Крім того, всі українці, яким призначено субсидії, їх отримуватимуть. Але, на жаль, через настання холодів можуть знову початися непланові відключення електрики.

"Почалися морози і ми бачимо, що споживання електрики зростає. Тому, на жаль, в окремих ситуаціях не виключаємо і аварійних відключень", - попередив прем'єр.

Втім, якщо витрачати електроенергію дуже економно, то можна уникнути аварійних відключень, каже Денис Шмигаль. Просто слід подбати про хорошу теплову ізоляцію своєї квартири, а також запастись теплим одягом. Тоді відпаде необхідність використання електронагрівальних приладів, і тривалість періодів без світла можна буде знизити. А головне – вони будуть прогнозованими і люди зможуть коригувати свої плани на день.

Нагадаємо, у Зеленського зробили заяву щодо одночасного блекауту по всій Україні. За словами заступника голови ВП Кирила Тимошенко, він малоймовірний.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel