Голова НБУ розповів про курс гривні після війни

На даний момент глава Нацбанку України Кирило Шевченко не може сказати, яким буде курс української гривні до долара після того, як закінчиться війна з Росією. Про це повідомила прес-служба НБУ.

Голова НБУ розповів про курс гривні після війни - today.ua

За словами Шевченко, курс гривні після закінчення війни з Росією залежатиме від багатьох чинників. Саме тому фахівці поки що не беруться робити жодних прогнозів.

Глава регулятора заявив, що після закінчення війни з РФ, яка вторглася до України 24 лютого, валютний ринок почне працювати нормально, як і до російського вторгнення. Будуть зняті всі валютні обмеження, запроваджені для стабільного функціонування фінансової системи під час війни. Причому це зроблять у найстисліші терміни.

Голова НБУ розповів про курс гривні після війни Шевченко наголосив, що в України зараз міжнародні резерви становлять 27,7 млрд доларів. Цього цілком достатньо, щоб після війни контролювати коливання курсу долара.

Нагадаємо, цього тижня Нацбанк України послабив валютні обмеження. Тепер, наприклад, українські військовослужбовці можуть відкривати рахунки у банках по військовому квитку.

Крім того, українці, які перебувають на територіях під загрозою окупації, тепер можуть знімати готівкову гривню та іноземну валюту зі своїх рахунків без обмежень.

Раніше повідомлялося, що ПриватБанк та Ощадбанк встановили новий курс долара.