Німеччина попередила світ про найсильніший голод із часів Другої світової війни

Автор: Марченко Любов

Вже найближчим часом світ може мати справу з голодом, якого не було з 1945 року. Цей всесвітній голод стане результатом збігу вкрай несприятливих факторів: посухи, пандемії коронавірусу та війни в Україні. Однак, якщо над першим фактором людство ніяк не владне, з другим може впоратися лише частково, то завершення війни цілком у його волі. Причому третій фактор є найбільш впливовим.

Німеччина попередила світ про найсильніший голод із часів Другої світової війни - today.ua

Про те, що на людство чекає масштабний голод через війну в Україні, розповіла у своєму інтерв'ю міністр з питань економічного співробітництва та розвитку Німеччини Свенья Шульце.

Чиновниця нагадала гнітючу цифру. Вже зараз, згідно з даними Всесвітньої продовольчої програми, у світі страждає від голоду близько 300 млн людей. Причому це число невпинно зростає.

"Послання таке: нам може загрожувати найсильний голод із часів Другої світової війни та мільйони жертв", – каже німецька чиновниця.

Популярні зараз

З'явилася інформація про підвищення пенсії українцям віком від 65 років

В Україні незабаром з'являться нові гроші, - НБУ

Київська фірма “кинула“ 70 людей, обіцяючи доставити автомобілі із США

Українцям виділять додаткову допомогу ООН напередодні новорічних свят

Тільки за останній рік (з квітня 2021 року по березень 2022) ціни на продовольство у світі зросли на 33,6%. Це - безпрецедентне зростання, причому з початком війни в Україні воно прискорилось. Ще ніколи в світі їжа не була такою дорогою. Німеччина попередила світ про найсильніший голод із часів Другої світової війни Трохи раніше про це говорив і генсек ООН Антоніу Гутерріш. Голова Організації Об'єднаних Націй заявив, що світовий ринок дуже гостро відчуває нестачу продовольства і добрив, які постачалися з України, Росії та Білорусі.

Адже за підсумками попередніх трьох років, Україна і Росія сумарно постачали на світовий ринок близько 30% пшениці та близько 20% кукурудзи від усього обсягу світового експорту.

Таким чином, якщо війна в Україні найближчим часом не завершиться, сотні мільйонів людей у найбідніших країнах виявляться. віч-на-віч із загрозою голодної смерті.

А тим часом, у заблокованих російськими окупантами українських портах стоять танкери з зерном, яке призначалося на продаж. Хлібом, що був би випечений з нього, можна нагодувати мільйони голодуючих людей по всій земній кулі. Крім того, поки примара голоду дедалі реальніша, в Україні не засіяно третину добірних орних земель через те, що там стоять окупанти.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже сьогодні путінська Росія воює не з Україною, вона воює з усім людством. І чим раніше це усвідомлять в РФ (мова, звичайно, не про кремлівських вурдалаків), тим меншою трагедією це обернеться і для світу, і для України, і для самої Росії.

Нагадаємо, тим часом, в Україні прогнозують новий виток зростання цін на продукти. Продовольство подорожчає одразу на 20%.