ФОПам можуть скасувати штрафи за невстановлені касові апарати

ФОПам можуть скасувати штрафи за відсутні касові апарати. Принаймні, їх не потрібно буде платити з 1 січня. Термін, після якого настає відповідальність за недотримання закону, може бути перенесений на один місяць.

ФОПам можуть скасувати штрафи за невстановлені касові апарати - today.ua

Тоді в січні у підприємців ще буде час на те, щоби спокійно встановити та зареєструвати касові апарати. А штрафні санкції за їхню відсутність набудуть чинності пізніше, орієнтовно – з 1 лютого.

Про це розповів голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетьманцев в інтерв'ю, яке він дав на одному з телеканалів. ФОПам можуть скасувати штрафи за невстановлені касові апарати Гетьманців каже, що вже вніс до парламенту відповідну поправку до закону та сподівається на те, що депутати проголосують її одразу після свят.

"Думаю, що ми її проголосуємо доволі швидко", – заявив депутат.

При цьому він уточнив, що йдеться, звичайно, про тих підприємців, які з якихось причин не встигли або не змогли встановити касовий апарат вчасно – до 1 січня 2022 року. Після внесення поправки до закону у них з'явиться можливість зробити це спокійно до 1 лютого, не побоюючись штрафів.

Нагадаємо, підприємці вимагали взагалі скасувати вимогу щодо касових апаратів або перенести їхню установку на невизначений термін. Проте парламент залишився непохитним і не проголосував за їхні вимоги.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel