Європу готують до депортації українців, які незаконно виїхали за кордон

Українські чоловіки, які намагаються незаконно покинути нашу країну, у країнах Євросоюзу притулку не отримають. Їх відправлятимуть із Європи. Причому займатимуться цим іноземні прикордонники, припиняючи спроби перетину кордону. Депортація українців здійснюватиметься на прохання української влади.

Європу готують до депортації українців, які незаконно виїхали за кордон - today.ua

Про це повідомив в ефірі телемарафону речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко.

За словами представника Держприкордонслужби, зараз український уряд та українські прикордонники активно працюють над тим, щоб домогтися депортації втікачів назад додому.

"Активно співпрацюємо з нашими колегами з європейських країн для того, щоб спільно протидіяти спробам незаконного перетину кордону", - поділився Демченко.

Європу готують до депортації українців, які незаконно виїхали за кордон

Поки невідомо, чи стосуватиметься це лише тих громадян, яких затримали на кордоні, чи пошириться й на тих, хто вже давно за кордоном і навіть отримав там статус біженця.

Отже, схоже на те, що в Україні справді найближчим часом мають намір активізувати мобілізацію, і зараз намагаються повернути до країни якнайбільше чоловіків. Власне, під подальшу мобілізацію і було безпрецедентно збільшено витрати військового бюджету.

Нагадаємо, Верховна Рада дала добро на збільшення військового бюджету на 518 мільярдів гривень. Ці гроші підуть на покращення фінансування армії, зміцнення її обороноздатності, а також формування додаткових підрозділів ЗСУ.

ДЖЕРЕЛОsud.ua