Європейська країна виплатить 5 тисяч євро переселенцям, які там осядуть

Автор: Марченко Любов

Оселитися в одному з наймальовничіших місць Італії і отримати за це 5 тисяч євро – цілком реальна перспектива. І гроші, і новий куточок під сонцем отримає той, хто висловив бажання купити нерухомість та оселитися в містечку Петралія Сопрана на Сицилії.

Європейська країна виплатить 5 тисяч євро переселенцям, які там осядуть - today.ua

Про те, як можна стати щасливим власником італійської нерухомості та знайти будинок в одному з наймальовничіших куточків Італії, розповідає euronews.

Сицилія - найбільший острів Італії, який втілив у собі найсміливіші уявлення про райський куточок на землі. А невелике містечко Петралія Сопрана, розташоване на південний схід від Палермо, вирізняється своєю красою навіть на тлі курортної Сицилії.

Місто Петралія Сопрана ніби вийшло із середньовічної казки. Воно розташоване на пагорбі, з якого відкривається чудовий вид на долину, що лежить унизу. Вдалині можна побачити легкий димок над Етною, яка щороку приваблює на Сицилію тисячі туристів.

Популярні зараз

У Нафтогазі зробили заяву з приводу масштабної аварії на газопроводі: що буде з постачанням газу

Українці зможуть повернути частину грошей, витрачених на оплату комунальних послуг

Україна збила бомбардувальник Ту-22М3 за допомогою унікальної української розробки

Київстар, Vodafone та lifecell подбали про дешеві тарифи для своїх абонентів: який обсяг послуг можна за ними отримати

Втім, туристи їдуть сюди не тільки задля того, щоби подивитись на діючий вулкан, а й для того, щоб відпочити під теплим сонцем півдня, а заразом помилуватися середньовічною архітектурою тутешніх поселень. Ось і містечко Петралія Сопрана – це суцільна історія, яка ховається у кожному вигині вузьких вуличок та у фасаді кожного тутешнього будинку.

Європейська країна виплатить 5 тисяч євро переселенцям, які там осядуть

Однак доглядати цю красу немає кому, і вона поступово занепадає. Більшість тутешніх мешканців у пошуках роботи та галасливої цивілізації переїхали у великі міста, закинувши тутешні будинки. Нині населення містечка становить менше 3 тисяч осіб та продовжує скорочуватися. Але все ж таки, і тут буває галасливо і багатолюдно під час проведення фестивалів їжі, днів святих та інших свят, коли до Петралії Сопрани прибуває безліч приїжджих. Але після свята гості роз'їжджаються, і містечко знову порожніє.

Однак тутешній муніципалітет вирішив покласти цьому край, відродивши своє містечко та знову наповнивши його життям. Для цього і вигадали грант на суму 5 тисяч євро для приїжджих, які захочуть оселитися тут назавжди. Єдина умова – потрібно купити один із тутешніх покинутих будиночків та відреставрувати його. Таким чином міська влада сподівається вбити двох зайців: відреставрувати історичні будівлі та знову зробити місто багатолюдним.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Щоправда, прийом заявок на грошові гранти вже завершився, проте це, мабуть, не перша та не остання акція, спрямована на відродження міста. Тому охочі, в тому числі й українці, мають шанс знайти свій куточок під сонцем італійського півдня.

До речі, українцям в Італії таланить. Так, кілька місяців тому наша заробітчанка купила у цій країні виграшний лотерейний квиток на суму півмільйона євро.