Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: влада просить українців запастися водою і продуктами

Ракетні удари по об'єктах української енергетичної інфраструктури з великою ймовірністю будуть і цього тижня. Про це повідомила українська розвідка. Тому влада попереджає українців про можливий новий блекаут та рекомендує підготуватися, зробивши запас води, продуктів і приготувавши теплий одяг.

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: влада просить українців запастися водою і продуктами - today.ua

Про те, що нові ракетні удари можуть статися вже найближчими днями, попередив представник прес-служби ГУР Міноборони Андрій Юсов. За словами Юсова, Росії потрібно трохи більше тижня, щоби підготуватися до чергового обстрілу. Тому цілком імовірно, що він буде вже цього тижня.

"Ми розуміємо, що періодичність - це приблизно "тиждень+". Тобто, це той період, який потрібен, щоб підготуватися до наступного масованого ракетного удару", - поділився співробітник прес-служби розвідки.

У Росії закінчуються високоточні ракети. Тому агресор дедалі частіше б'є із застарілої зброї, що не така ефективна. А тому ймовірність влучення по "потрібних" об'єктах у такої зброї набагато нижча. Але, на жаль, у цієї "медалі" є й зворотний бік: підвищується ймовірність попадання ракет у житловий сектор. Передбачити, куди "прилетить" наступного разу, неможливо. Тому не варто нехтувати сигналами повітряної тривоги, і все ж таки варто ховатися в укриття.

Є інформація про нові ракетні удари, які будуть цього тижня: влада просить українців запастися водою і продуктами

За даними української розвідки, військові РФ дедалі частіше б'ють Україною із застарілих установок С-300. Це насамперед наражає на небезпеку міста Запоріжжя, Миколаїв, Харків і Херсон, оскільки ці ракети туди долітають, каже Андрій Юсов.

Повідомлення прес-служби розвідки підтвердив і голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. В ефірі телемарафону він закликав українців підготуватись до можливого блекауту.

"Потрібно заздалегідь приготувати запаси продуктів у сухому вигляді на тривалий період, тому що є інформація про те, що наступного тижня можуть бути нові ракетні удари та нові блекаути", – заявив нардеп.

Нагадаємо, українцям порадили, як можна зігрітися, якщо в будинку відключили тепло.

ДЖЕРЕЛОprogroshi.news