Якщо вдома немає світла: як зробити ліхтарик за 30 грн

У багатьох містах України через ракетні удари російських окупантів по об'єктах енергетичної інфраструктури відключають на якийсь час електрику. У таких умовах необхідні ліхтарики, свічки... Блогер Моначі у Twitter розповів, як своїми руками зробити ліхтарик, який коштує лише 30 гривень.

Якщо вдома немає світла: як зробити ліхтарик за 30 грн - today.ua

Для такого ліхтарика потрібно купити чотири батареї звичайного типу АА. Вони коштують 40 гривень. Розрізаємо упаковку навпіл, так, щоб у кожній упаковці, яку розрізали, залишилося по дві батарейки. Потім одну батарейку витягуємо та перевертаємо. Батарейки можна поєднати скотчем - кому як зручно. Тобто з однієї упаковки батарейок (4 шт) виходить два ліхтарики.

Закріплюємо світлодіодну лампочку (10 грн) – по одному вусику на кожну батарейку. З іншого боку вставляємо голку, яка виконує роль вимикача. Ліхтарик готовий!

Якщо вдома немає світла: як зробити ліхтарик за 30 грн

Саморобний ліхтарик можна закріпити та використовувати для освітлення кімнати, кухні або ванної кімнати, коли відключають електрику (найкраще встановлювати дві такі саморобні лампочки на кімнату). Це набагато зручніше і краще, ніж свічки. До того ж така лампочка працює досить довго – 1 тиждень і більше (це залежить від потужності батарейок та від часу їх використання).

Де придбати світлодіодні лампочки? У будь-якому місці, де продають ліхтарики, наприклад, у магазині електротоварів.

Нагадаємо, раніше ми розповіли про те, як можна швидко зарядити смартфон.