Експерти розповіли, скільки коштуватиме біткоїн до кінця нинішнього року

Головна криптовалюта переживає вельми драматичний період своєї історії, який невідомо чим завершиться: або епічним падінням біткїна і тривалим періодом ведмежого ринку, або, не менш епічним, злетом цифрових грошей. У будь-якому випадку біткїн ще готує чимало сюрпризів як своїм прихильникам, так і супротивникам.

Експерти розповіли, скільки коштуватиме біткоїн до кінця нинішнього року - today.ua

"Американські гірки" біткоїна

Після того, як влада Сальвадора оголосила про готовність прийняти біткоїн в якості одного з національних платіжних засобів, його курс підбадьорився. Упевненості бітїну додала також заява президента Сальвадора, що тамтешні майнери будуть займатися своєю справою, використовуючи енергію вулканів. Тобто, майнінг у Сальвадорі стане зовсім "зеленим".

Ну і, звичайно, не обійшлося без Ілона Маска, який знову почав робити реверанси у бік біткоїна. Екстравагантний мільярдер заявив, що готовий буде знову продавати свою "Теслу" за цифрові гроші, якщо майнінг криптовалюти стане хоч наполовину "зеленим".

Зіграли позитивну роль також звістки з Індії. Раніше її влада заявила біткоїну категоричне "ні", проте незабаром передумала і повідомила, що готує законопроект щодо регулювання використання цифрових грошей. А отже, там визнають, що біткоїн має право на існування в цій країні. Експерти розповіли, скільки коштуватиме біткоїн до кінця нинішнього року На такому новинному фоні головна криптовалюта знову швидко пішла вгору. Пару днів тому вона вже кілька разів підстрибувала над планкою у 40 тисяч доларів, намагаючись розгледіти горизонти, які їй звідти відкриваються. Однак чергові новини знову змусили біткоїн падати вниз.

Так, Світовий банк відмовився допомагати Сальвадору із впровадженням біткоїна на території держави.

А тут ще й нагодились чергові похмурі новини з Китаю. Причому похмурі - в буквальному сенсі. Китай відключив своїм майнінговим фермам електрику. Отже, у Піднебесній біткоїну оголосили справжню війну. А якщо врахувати, що на нього почались гоніння і в США, то можна передбачити, що на біткоїна чекають непрості часи.

Які прогнози аналітиків

Аналітики кардинально розійшлися в думках. Одні кажуть, що ера біткоїна закінчується або, принаймні, для неї почалася тривала епоха занепаду. Інші впевнені, що біткоїн себе ще проявить, причому найближчим часом.

Зокрема, авторитетне агентство Bloomberg каже, що ціна біткоїна може впасти до 20 тисяч доларів.

Великий фінансовий холдинг із США JPMorgan також стверджує, що біткоїн увійшов у період ведмежого ринку, і його ціна найближчим часом буде падати.

Однак багато аналітиків не поділяють їхнього песимізму. Так, агентство WalletInvestor вважає, що до кінця 2021 року біткоїн злетить вище 64 тисяч доларів. А в п'ятирічній перспективі його вартість досягне понад 183 тисяч доларів. Експерти розповіли, скільки коштуватиме біткоїн до кінця нинішнього року Приблизно такий же прогноз дає і Digital Coin Price, вважаючи, що до кінця року біткоїн досягне ціни понад 62 тисяч, а до 2025 року він буде вже коштувати до 130 тисяч.

Виконавчий директор хедж-фонду Morgan Creek Capital Марк ЮСКО пророкує біткоїну зростання до 100 тисяч доларів ще в цьому році.

На тлі цих похмурих і райдужних прогнозів найспокійніше виглядає прогноз від TradingBeasts - ресурсу, який займається освітою в сфері криптоіндустріі. Там вважають, що до кінця року біткоїн може коштувати так:

  • максимум - $ 45 680,155;
  • мінімум - $ 31 062 505;
  • в середньому - $ 36 544,124.

Нагадаємо, в Нацбанку України до біткоїна налаштовані скептично і не радять українцям вкладати свої заощадження в криптовалюту.

ДЖЕРЕЛОminfin