Екраном вгору чи вниз: фахівці розповіли, як правильно класти смартфон на стіл

Автор: Марченко Любов

Приходячи додому після роботи або навчання, ми зазвичай виймаємо свій смартфон, щоби поставити його на зарядку або просто кладемо його на стіл у зоні доступності простягнутої руки. При цьому, як з'ясувалося, має значення, як ми кладемо свій девайс: екраном вгору чи вниз.

Екраном вгору чи вниз: фахівці розповіли, як правильно класти смартфон на стіл - today.ua

Від цього нерідко залежить термін служби його акумулятора, а відповідно, і самого телефона. Отже, спеціалісти дали пораду, як правильно класти смартфон, коли ми ним не користуємось, і не носимо його в сумці.

Ба більше, переважна більшість людей кладе смартфон неправильно - "лицем" вгору. Це зручніше, оскільки дозволяє одразу бачити повідомлення, які надходять на мобільний, поточний час, а також, хто вам телефонує. Однак спеціалісти радять класти смартфон навпаки - екраном донизу. На це є дві причини.

Екраном вгору чи вниз: фахівці розповіли, як правильно класти смартфон на стіл

Популярні зараз

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Українські АЗС збільшили ціни на автогаз

Перегрівання телефону. Якщо смартфон тильною стороною прилягає до столу або іншої пласкої поверхні, то може виникнути його перегрів. Адже акумулятор смартфону розташований саме з тильного боку, який впритул контактуватиме з поверхнею столу. А отже, його тепловідведення буде утруднене, що може призвести до перегріву девайсу. Через такий перегрів можуть виникнути перебої в роботі телефона, а також він набагато швидше виходить із ладу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Пошкодження вічка відеокамери. Якщо телефон лежить тильною стороною вниз, можна легко пошкодити лінзи його відеокамери. Причому для цього не потрібно спеціально бити по камері чи дряпати її. Ця оптика дуже чутлива до найменших механічних впливів. Навіть майже невидимі оку тверді частинки можуть зіграти роль абразиву та пошкодити лінзу відеокамери. Тому краще, щоби лінза не стикалася ні з чим, окрім повітря.

Нагадаємо, фахівці також назвали причини, через які зарядку для смартфона не варто залишати в розетці.

Головне