У додатку “Дія“ біженці можуть отримати тимчасове житло і допомогу

Усі біженці, які зупинилися в центрі та на заході України, можуть отримати тимчасове житло і допомогу у Центрах турботи. Ці центри функціонують на базі ЦНАП у багатьох населених пунктах.

У додатку “Дія“ біженці можуть отримати тимчасове житло і допомогу - today.ua

Про те, як знайти ці центри і отримати необхідну допомогу, а також тимчасове житло, розповів сервіс "Дія" у своєму Telegram-каналі.

На базі ЦНАП у населених пунктах працюють Центри турботи, в яких можуть оперативно отримати допомогу біженці, а також військові та бійці територіальної оборони.

"ЦНАП працюють як Центри турботи у 120 населених пунктах, і цей перелік постійно розширюється. У такому ЦНАП можна отримати речі першої потреби і тимчасовий притулок", - йдеться в інформації. У додатку “Дія“ біженці можуть отримати тимчасове житло і допомогу

На сьогодні такі центри, в яких можна отримати тимчасове житло, а також іншу необхідну допомогу, функціонують у 14 областях України: Рівненській, Полтавській, Житомирській, Чернівецькій, Тернопільській, Закарпатській, Запорізькій, Луганській, Хмельницькій, Волинській, Львівській, Черкаській, Вінницькій та Івано-Франківській.

Як знайти Центри турботи на новому місці і отримати тимчасове житло та допомогу

Насамперед, потрібно знайти найближчий ЦНАП у тій місцевості, де ви опинилися. Це можна зробити за допомогою чат-бота Турботник у Telegram @turbotnyk_bot.

Далі слід виконати такі дії:

  • Запустити чат-бот Турботник.
  • Вибрати область, в якій ви перебуваєте, або в яку ви прямуєте.
  • Вибрати місто, в якому ви хочете отримати допомогу.
  • Вибрати вид допомоги, яка вам потрібна (тимчасове житло, щось із одягу, їжу та інше).

Після цього ви отримаєте телефони координаторів, які працюють цілодобово.

Нагадаємо, що вартість оренди квартир на заході України побила всі рекорди.

ДЖЕРЕЛОfinance.ua