Долар більше не буде світовою валютою: американський мільярдер передбачив швидкий крах американської грошової одиниці

Американський долар уже найближчим часом може втратити свої позиції. При цьому вкладати в нього заощадження виявиться невигідним. Натомість інвесторам варто придивитися до інших валют, які неможливо розтиражувати так, як паперові гроші.

Долар більше не буде світовою валютою: американський мільярдер передбачив швидкий крах американської грошової одиниці - today.ua

Своїми міркуваннями про майбутнє світових валют поділився мільярдер зі США, директор інвестиційної компанії Starwood Capital Group Баррі Стернліхт.

Він каже, що останнім часом уряди багатьох країн, щоб підтримати економіку, що чахнуло, надрукували чимало паперових грошей. За цими папірцями – немає реального національного багатства. І тому з кожним новим включенням друкарського верстата вони дедалі більше знецінюються. І долар теж – не виняток. Епоха фіатних грошей добігає кінця.

Замість неї починається розквіт криптовалюту. Їх не можна тиражувати до нескінченності, і в цьому їхня величезна перевага, вважає мільярдер. Долар більше не буде світовою валютою: американський мільярдер передбачив швидкий крах американської грошової одиниці

"Ми живемо у світі, де уряд просто друкує, друкує, друкує і друкує гроші, і, схоже, не усвідомлює жодних наслідків. Колись це закінчиться. Єдине, чого вони не зможуть зробити більше - це Bitcoin", - каже Баррі Стернліхт .

Мільярдер, який чимало піднаторів у питаннях інвестицій, пророкує біткоїну потужне зростання. Він каже, що вартість головної криптовалюти може злетіти до мільйона доларів. І що майбутнє світової фінансової системи – саме за біткоіном, а також за іншими цифровими грошима.

При цьому в понеділок, 10 січня, біткоїн коливався навколо позначки 41 тисячу доларів. Він то піднімався до 42,5 тисяч, то в якийсь момент сповз нижче 40 тисяч.

Однак, це нічого не означає, переконані експерти ринку криптовалют. Біткоїн зараз не має серйозних підстав для стійкого зниження курсу. Отже, він рано чи пізно знову піде вгору.

Нагадаємо, експерти, як і раніше, вважають, що вже найближчим часом біткоїн може зрости до 100 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОu-news.com.ua