Для українських біженців у Німеччині створили ефективний мобільний додаток: послуги можна оформити, не виходячи з дому

Автор: Марченко Любов

Українські біженці в Німеччині отримали додатковий сервіс, про який тільки можна було мріяти. Спеціально для наших співгромадян створили мобільний додаток, який дозволить їм отримати спектр необхідних послуг, не виходячи з дому.

Для українських біженців у Німеччині створили ефективний мобільний додаток: послуги можна оформити, не виходячи з дому - today.ua

Про те, які електронні сервіси стали доступними для наших співвітчизників у Німеччині, розповіли в Мінреінтеграції.

Новий мобільний додаток має назву AusweisApp2. Він дозволить, не виходячи з дому, подавати електронні заяви до держорганів і навіть відкривати банківські рахунки. Тепер для того, щоб отримати низку послуг, не доведеться особисто відвідувати відповідні установи. Достатньо буде зробити кілька кліків в електронному "аусвайсі".

"Українці можуть не виходячи з дому відкрити банківський рахунок, подати заяву на отримання підтримки згідно з Федеральним законом про сприяння освіті або зареєструватися у Федеральному агентстві зайнятості", - йдеться в інформації від Мінреінтеграції.

Популярні зараз

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Деякі українки отримають $1000 на розвиток бізнесу

Для українських біженців у Німеччині створили ефективний мобільний додаток: послуги можна оформити, не виходячи з дому

Як користуватись AusweisApp2?

Для цього потрібно завантажити програму на свій смартфон або планшет.

Далі завантажують електронну посвідку на проживання за допомогою функції NFC.

Завантажити програму AusweisApp2 можна з таких магазинів додатків: Apple App Store, Huawei App Gallery або Google Play Store.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Скористатися цією мобільною програмою зможуть усі зареєстровані українці, які отримали в Німеччині статус тимчасового захисту.

Нагадаємо, українські біженці у Німеччині можуть отримати соціальне житло. Людям, які не мають доходу, через центри зайнятості компенсують частину орендної плати та витрат на комуналку.

Головне