Десятикопійчану монету продали в Україні за 15 тисяч гривень: на чому можна реально заробити

Десятикопійчана монета продана в Україні за 15 200 гривень. Таку ціну виклав за неї покупець під час онлайн-торгів на сайті auction.violity.com. Монету продав якийсь The_illia.

Десятикопійчану монету продали в Україні за 15 тисяч гривень: на чому можна реально заробити - today.ua

Взагалі, за таку монету нумізмати готові віддати від 14 до 16 тисяч гривень. Природно, щоб продати 10 копійок за такі гроші, він мають бути особливими. За таку ціну можна продати монету 1992 року випуску і рідкісного різновиду 4ВАм.

"Луганський чекан англійська штемпелем, по каталогу різновид 4ВАм. Реставрація: чищення зубною пастою", - описав The_illia свій товар.

Для невігласів усі монети виглядають однаково: на аверсі знаходиться герб - тризуб і напис "Україна 1992". На реверсі монети викарбувано її номінал - "10 копійок", а також по колу йде вінок із листя та ягід.

Десятикопійчану монету продали в Україні за 15 тисяч гривень: на чому можна реально заробити Найдорожчою вважається монета, в якої щит на гербі має опуклу форму, а сам герб заглиблений (це англійський чекан). Гурт (ребро) у такої монети має дрібну насічку.

Ще один різновид десятикопійчаної монету випуску 1992 року можна продати за 1200 гривень. У неї в даті "1992" в одиниці є "хвостик", а на реверсі - шосте гроно містить 6 ягід. Гурт у такої монети також має дрібну насічку.

Ще дешевше йде монета такого ж номіналу з крупною насічкою гурту. У неї загострений середній кінець тризуба. Таку можна продати за 150 гривень.

Нагадаємо, за двокопієчну монету 1992 року можна виручити до 30 тисяч гривень. Звичайно, вона також повинна бути особливою карбування.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel
Monobank оновив мобільний додаток: що змінилося для користувачів
Monobank вже на цьому тижні порадує своїх клієнтів новим оновленням. Співзасновник банку Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook анонсував ряд ...
П'ять знаків Зодіаку, які закохуються один раз і на все життя
Серед всіх знаків Зодіаку є ті, для яких кохання означає більше, ніж для усіх інших. Якщо вони і закохуються, то раз і на все життя. Астрологи перекон...
Оля Полякова розповіла, чому поїхала у відпустку без чоловіка
Оля Полякова полетіла на відпочинок в теплі краї знову без чоловіка. Компанію їй склала її молода мама, а також дві підрослі красуні-дочки. Зірка зізн...
В Україні очікується дефіцит дизельного палива: поставки зупиняться вже у травні
Дизельного палива в Україну поставляється все менше. Через зупинку поставок із заводів “Роснафти“ і планового техобслуговування на Мозирському НПЗ (Бі...
Українцям назвали нові терміни подорожчання електроенергії: коли і на скільки злетять тарифи
Вартість кожного кВт-год електроенергії при споживанні понад 500 кВт-год на місяць може вирости вже з 1 липня. Тариф за світло становитиме 2,5 грн за ...