Дешеві супермаркети Lidl не з'являться в Україні

Німецька мережа супермаркетів-дискаунтерів Lidl поки що не з'явиться в Україні. Справа в тому, що Адам Міщишин, який мав очолити український офіс німецької компанії, обійняв посаду в Європі.

Дешеві супермаркети Lidl не з'являться в Україні - today.ua

У грудні 2021 року з'явилася інформація, що компанія Lidl планує вийти на український ринок. Повідомлялося, що перший супермаркет німецької мережі в Україні відкриють, швидше за все, в Івано-Франківську.

Проте, тепер, зважаючи на все, вихід Lidl на український ринок відкладено. Швидше за все це пов'язано з тим, що Україна бореться з російськими окупантами. Справді, за таких обставин дуже важко працювати, хоч українські супермаркети навчилися цьому.

Дешеві супермаркети Lidl не з'являться в Україні Слід зазначити, що Lidl пропонує покупцям товари за доступною ціною. В Україні її конкурентом були супермаркети мережі АТБ. Недоліком німецької мережі недорогих супермаркетів вважається досить обмежений асортимент.

Lidl купує продукти харчування великими партіями, завдяки чому може пропонувати покупцям нижчі ціни. Але війна в Україні позначилася на роботі цієї мережі.

Нагадаємо, раніше українцям розповіли, що буде із цінами на продукти харчування після війни.