“Укрпошта“ змінила правила в роботі відділень по всій країні

Компанія "Укрпошта" стала приймати електронні документи для оплати сум понад 5 тисячі гривень. Документи в паперовому форматі тепер не обов'язкові. Досить представити електронний документ в додатку "Дія", щоб можна було заплатити необхідну суму.

“Укрпошта“ змінила правила в роботі відділень по всій країні - today.ua

"Додаток генерує індивідуальний штрих-код для документа, який зчитується сканером у відділенні при оплаті платежу. А після дозволу користувача в додатку "Дія" копії електронних документів передаються в систему" Укрпошти ", - сказано в прес-релізі, опублікованому компанією.

Таким чином, при оплаті послуг нотаріусів, податку на купівлю житла або автомобіля, при переказі грошей за навчання та інших платежах тепер буде достатньо цифрових документів у смарфтонах. “Укрпошта“ змінила правила в роботі відділень по всій країні При цьому в компанії "Укрпошта" окремо звертають увагу клієнтів, що при оплаті комунальних послуг або бюджетних платежів верифікація особистості платника взагалі не потрібна. Правда, це поширюється лише на суму до 30 тисяч гривень.

Якщо ж сума платежу перевищує 30 тисяч гривень, то в цьому випадку, згідно з внутрішніми нормативами, прийнятими в компанії "Укрпошта", клієнту доведеться заповнити спеціальну анкету.

Ну, а якщо проводиться платіж на суму, яка перевищує 400 тисяч гривень, то тоді доведеться не лише заповнити анкету, але ще й представити документ, який підтверджує походження грошей. Наприклад, надати довідку про велику зарплату, про суму грошей на банківському рахунку, або про те, що на вас звалилася спадщина.

Нагадаємо, компанія "Укрпошта" встановила єдиний тариф на всі посилки з OLХ. Вартість усіх відправлень вагою до 30 кілограмів коштуватиме 25 гривень. Такий тариф буде діяти з 19 квітня по 30 червня 2021 року.