Щоб не залишитися без зв'язку: Київстар попросив у населення генератори

Компанія Київстар навіть у непростих умовах війни продовжує забезпечувати українців зв'язком. Водночас, відключення електроенергії створюють труднощі для безперебійної роботи мобільного оператора. Тому Київстар попросив українців поділитися з компанією генераторами для забезпечення безперебійного постачання станцій зв'язку електроенергією.

Щоб не залишитися без зв'язку: Київстар попросив у населення генератори - today.ua

Українці можуть допомогти мобільному оператору вистояти в цей непростий час, пише прес-служба Київстар.

"Зв'язок необхідний як повітря. Особливо зараз, в умовах повномасштабної війни, коли компанії невтомно працюють і підтримують економіку України. Тому ми закликаємо об'єднатися і діяти разом заради спільних цілей", - наголошують у зверненні компанії.

Щоб не залишитися без зв'язку: Київстар попросив у населення генератори

Процес постійного підтримання мобільного зв'язку потребує безперервного постачання електроенергією. Після відключення світла обладнання Київстар та інших мобільних операторів ще якийсь час працює за рахунок акумуляторів. Зазвичай їхньої ємності вистачає на кілька годин роботи. А потім, коли запас акумуляторів вичерпано, доводиться вдаватися до альтернативних джерел енергії. А їх якраз не вистачає. Тому компанія просить населення поділитися своїми генераторами. Звичайно, не безкоштовно.

"Ви можете нам із цим допомогти на комерційній основі як фізична особа чи бізнес", - йдеться у повідомленні.

Щоб приєднатися до цього проекту, потрібен генератор потужністю щонайменше 6 кВт. Якщо у вас є такий генератор, і він вам не потрібний 24/7, ви можете заповнити форму зворотнього зв'язку на сайті (https://kv.st/aRo) або написати на таку адресу: [email protected]

Нагадаємо, Київстар запустив вигідний дешевий тариф з інтернетом для українців віком від 60 років та для інвалідів 1-2 груп. Вартість такого тарифу – 125 гривень на місяць.

ДЖЕРЕЛОhvylya