Названо курс долара на чорному ринку України

В Україні після початку повномасштабного вторгнення російських військ Нацбанк "заморозив" курс долара на позначці 29,25-30,00 грн/долар і заборонив продавати долари. Проте, на "чорному ринку" американську валюту все-таки можна купити...

Названо курс долара на чорному ринку України - today.ua

Зокрема, на "чорному ринку" у четвер долари можна було купити за курсом 31,84 грн., а продати - за курсом 31,41 грн. Але, повторимо, це середні показники.

Ситуація на "чорному ринку" валюти залежить від конкретного міста та суми пропозиції. Максимальний курс у четвер становив 34 грн/долар.

Названо курс долара на чорному ринку України Нагадаємо, 24 лютого НБУ ухвалив рішення щодо заморожування курсу долара до закінчення війни. Який буде курс долара після війни – поки що сказати важко. Глава Нацбанку України Кирило Шевченко теж не взявся прогнозувати, яким буде курс долара після війни. За його словам, це залежатиме від надто великої кількості факторів. І головним чинником буде стан вітчизняної економіки.

Тим часом, деякі експерти заявляють, що найближчим часом на валютному ринку очікується стабільність. Стверджується, що попит на валюту не помітно збільшуватися.

Раніше ми розповіли, як змінилися заробітні платні українців після повномасштабного вторгнення в Україну російських військ.