Біткоїн за добу впав у ціні на 7 тисяч доларів

Біткоїн стрімко падає вниз. Ще вчора вартість основної криптовалюти досягла історичного максимуму - 61,8 тисячі доларів. А сьогодні він вже провалився до 54 600 і, судячи з усього, може впасти ще. Експерти ринку валют кажуть, що в усьому "винна" Індія.

Біткоїн за добу впав у ціні на 7 тисяч доларів - today.ua

Вчора, 14 березня, стало відомо, що уряд цієї країни розробив законопроект, який вводить заборону на використання криптовалюти в Індії. І хоча він ще не став законом, однак світові інформагенства вже інсайдять, які будуть основні положення цього закону.

Зокрема Reuters стверджує, що в Індії введуть кримінальну відповідальність за зберігання, випуск, отримання, торгівлю і передачу криптовалюти.

Природно, що відмова, нехай і вимушена, такого величезного масиву потенційних вкладників цілком могла вплинути на настрої інших інвесторів. Причому не тільки громадян Індії. Країна, яка налічує майже півтора мільярда людей, так або інакше, інтегрована у світову фінансову систему і здійснює на неї великий вплив.

Біткоїн за добу впав у ціні на 7 тисяч доларів Не виключено, що під впливом навислої загрози індійські вкладники почали забирати те, що вклали в біткоїни. А оскільки в світі існує обмежена кількість біткоїнів і приростає вона повільно, то він дуже швидко реагує як на приплив капіталу, так і на відтік його. Побачивши, що капіталізація біткоїна падає, почали рятувати свої заощадження й інші інвестори. Звідси й таке стрімке падіння вниз.

По суті біткоіни, як ніяка інша валюта, тримається буквально "на чесному слові", тобто на довірі вкладників. Як тільки ця довіра дає крен, так відразу всі кидаються знімати гроші зі своїх цифрових гаманців.

Одночасно настає сприятливий час для тих, хто хоче купити біткоїни. Зараз вони дешевші, і можна вкладатися в них. Як тільки нові інвестори почнуть вкладати в них гроші, біткоїн знову почне зростати.

Власне, такі цінові гойдалки спостерігаються у нього вже не вперше. Однак щоразу максимальний і мінімальний показник при цих коливаннях піднімається дедалі вище.

Нагадаємо, деякі експерти вважають, що до кінця 2021 року біткоїн може вирости в ціні до 1 мільйона доларів.

ДЖЕРЕЛОrbc.ru
ЗАЗ реанімувався: завод нарощує обсяги збирання автомобілів та освоює нові програми
Лідер українського автопрому - Запорізький автомобілебудівний завод стрімко виходить ыз коми, в якій він перебував кілька років. Відродивши виробничу ...
ПриватБанк та Ощадбанк підозрюють у монопольній змові
Антимонопольний комітет (АК) зайнявся вивченням платежів, які стягують ПриватБанк та Ощадбанк за свої послуги за безготівковим розрахунком покупців у ...
На тлі загального здорожчання в Україні стрімко дешевшає популярний овоч для салату
Незважаючи на суцільну продуктову дорожнечу, в Україні почав дешевшати популярний овоч для салату. Одні спеціалісти продовольчого ринку кажуть, що це ...
Українцям загрожують масові скорочення: чого очікувати від роботодавців
Роботодавці України розкрили свої плани на найближчий рік: вони планують скорочення персоналу і підвищення зарплати для працівників, які залишаться. Т...
Українцям розповіли, що може спровокувати зниження цін на газ найближчим часом
Ситуація з тарифами на газ в Україні незабаром може докорінно змінитися. Ціни на блакитне паливо будуть залежати від поведінки самих українців, які за...