Today.ua

Біткоїн впритул підібрався до 50 тисяч доларів: світ квапиться вкластися в криптовалюту

Сьогодні, 14 лютого, біткоїн узяв чергову висоту. Він із легкістю подолав позначку в 49 тисяч доларів і попрямував далі вгору.

Пікового показника вартість криптовалюти досягла до 14:16 за київським часом. На той момент вона котирувалася по 49 578 гривень.

До вечора біткоїн трохи сповз у ціні під позначку в 49 тисяч і зараз коливаєтьсяв межах 48 600 - 48 700 доларів. Однак цілком очевидно, що цей невеличкий відступ криптовалюти має ситуативний характер. А в стратегічних планах біткоїна - тотальний наступ на своїх "паперових" суперників по ринку валют.

Вартість біткоїна підігріло чергове повідомлення про інвестиції

Біткоїн став упевнено рости після того, як вчора, 13 лютого, видання Bloomberg повідомило, що компанія Counterpoint Global, яка є одним із підрозділів фінансового монстра Counterpoint Global, має намір вкластися в криптовалюту.

"Біткоіноманія" захльостує світ

Counterpoint Global відома як серйозна компанія, яка інвестує в унікальні бізнес-проекти, що мають перспективи для бурхливого зростання. В якійсь мірі це венчурні (ризикові) вкладення, однак, у разі успіху, інвестор зриває великий куш. І, природно, якщо вкладення робить компанія з орбіти Morgan Stanley, це відразу стає вагомим аргументом на користь того бізнесу, в який вкладають гроші.

Цілком очевидно, що світові фінансові ділки, які ще недавно поблажливо поглядали у бік всієї криптовалюти і біткоїна зокрема, тепер занервували та почали думати: чи не час і самим вкладатися в цього віртуального "вискочку".

Слава про біткоїн йде попереду нього

Трохи раніше про початок роботи з криптовалютою заявив Bank of New York Mellon - найстаріший банк США і найбільший в світі депозитарний банк. Банк заявив, що створює платформу для здійснення транзакцій між звичайними грошима і цифровими.

Інтерес до біткоїна підігрів також учений-мільярдер, а за сумісництвом ще й один із найбагатших людей планети Ілон Маск. Він також заявив, що частину своїх кровно зароблених має намір перевести в біткоїни. А він-то якраз знає толк у примноженні грошей.

Та що там говорити про банки: навіть українські пенсіонери шепочуться між собою про чудо-валюту, яка могла би допомогти їм вибратися зі злиднів. Ось тільки поки не знають кому, куди і скільки нести ... А що там із вітчизняним бюджетом? Може ну його, той МВФ?

Нагадаємо, майнери біткоїнів за рік споживають майже стільки електрики, як уся Україна. Вчені з Кембриджу відзначають, що найбільше електрики споживають у Китаї. Слідом ідуть США. А далі група країн, які також відрізняються підвищеним енергоспоживанням: Індія, Японія і Росія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ