Біткоїн впритул підібрався до 50 тисяч доларів: світ квапиться вкластися в криптовалюту

Сьогодні, 14 лютого, біткоїн узяв чергову висоту. Він із легкістю подолав позначку в 49 тисяч доларів і попрямував далі вгору.

Біткоїн впритул підібрався до 50 тисяч доларів: світ квапиться вкластися в криптовалюту - today.ua

Пікового показника вартість криптовалюти досягла до 14:16 за київським часом. На той момент вона котирувалася по 49 578 гривень.

До вечора біткоїн трохи сповз у ціні під позначку в 49 тисяч і зараз коливаєтьсяв межах 48 600 - 48 700 доларів. Однак цілком очевидно, що цей невеличкий відступ криптовалюти має ситуативний характер. А в стратегічних планах біткоїна - тотальний наступ на своїх "паперових" суперників по ринку валют. Біткоїн впритул підібрався до 50 тисяч доларів: світ квапиться вкластися в криптовалюту

Вартість біткоїна підігріло чергове повідомлення про інвестиції

Біткоїн став упевнено рости після того, як вчора, 13 лютого, видання Bloomberg повідомило, що компанія Counterpoint Global, яка є одним із підрозділів фінансового монстра Counterpoint Global, має намір вкластися в криптовалюту.

"Біткоіноманія" захльостує світ

Counterpoint Global відома як серйозна компанія, яка інвестує в унікальні бізнес-проекти, що мають перспективи для бурхливого зростання. В якійсь мірі це венчурні (ризикові) вкладення, однак, у разі успіху, інвестор зриває великий куш. І, природно, якщо вкладення робить компанія з орбіти Morgan Stanley, це відразу стає вагомим аргументом на користь того бізнесу, в який вкладають гроші.

Цілком очевидно, що світові фінансові ділки, які ще недавно поблажливо поглядали у бік всієї криптовалюти і біткоїна зокрема, тепер занервували та почали думати: чи не час і самим вкладатися в цього віртуального "вискочку".

Слава про біткоїн йде попереду нього

Трохи раніше про початок роботи з криптовалютою заявив Bank of New York Mellon - найстаріший банк США і найбільший в світі депозитарний банк. Банк заявив, що створює платформу для здійснення транзакцій між звичайними грошима і цифровими.

Інтерес до біткоїна підігрів також учений-мільярдер, а за сумісництвом ще й один із найбагатших людей планети Ілон Маск. Він також заявив, що частину своїх кровно зароблених має намір перевести в біткоїни. А він-то якраз знає толк у примноженні грошей.

Біткоїн впритул підібрався до 50 тисяч доларів: світ квапиться вкластися в криптовалюту Та що там говорити про банки: навіть українські пенсіонери шепочуться між собою про чудо-валюту, яка могла би допомогти їм вибратися зі злиднів. Ось тільки поки не знають кому, куди і скільки нести ... А що там із вітчизняним бюджетом? Може ну його, той МВФ?

Нагадаємо, майнери біткоїнів за рік споживають майже стільки електрики, як уся Україна. Вчені з Кембриджу відзначають, що найбільше електрики споживають у Китаї. Слідом ідуть США. А далі група країн, які також відрізняються підвищеним енергоспоживанням: Індія, Японія і Росія.

ДЖЕРЕЛОrbc.ru
Українцям розповіли, що може спровокувати зниження цін на газ найближчим часом
Ситуація з тарифами на газ в Україні незабаром може докорінно змінитися. Ціни на блакитне паливо будуть залежати від поведінки самих українців, які за...
Оля Полякова похвалилася розкішним видом на озеро з вікна свого будинку
Оля Полякова не раз показувала шанувальникам свій розкішний приватний будинок, і ось зірка знову вирішила нагадати, в яких умовах вона живе. Полякова ...
Кабмін затвердив категорії громадян, які в травні отримають грошову допомогу від держави
Кабінет міністрів України прийняв рішення на початку травня 2021 роки виплатити одноразову грошову допомогу деяким категоріям громадян країни. Виплата...
Біткоїн за добу втратив майже 8 тисяч доларів: саме час - почати його купувати
За добу, з 11:30 учорашнього дня, 17 квітня, до 12:00 18 квітня, біткоїн упав у ціні майже на 8 тисяч доларів. Він упав з позначки в 62 367 доларів на...
Єлизавета II одягла на похорони Філіпа особливу брошку, якій понад 100 років
Смерть принца Філіпа для Єлизавети ІІ стала головною втратою в її житті. Її Величність прожила разом зі своїм чоловіком 73 роки, йдучи крок за кроком ...