Біткоїн стрімко пішов угору: купувати криптовалюту ще можна, але вже трохи пізно

Биткоїн росте вгору. Після двомісячного падіння він щодня прибуває в ціні. Щодня біткоїн стає дорожчим на кілька тисяч доларів. За кілька днів головна криптовалюта зросла в ціні майже до 44 тисяч доларів. За тиждень зростання капіталізації біткоїну склало 13%. Слідом за головною криптовалютою розпочали сходження й інші цифрові гроші.

Біткоїн стрімко пішов угору: купувати криптовалюту ще можна, але вже трохи пізно - today.ua

Затяжний двомісячний період падіння біткоїну змусив панікувати не лише інвесторів, які вклали у крипторинок свої заощадження, а й багатьох аналітиків. Біткоїн стрімко йшов на дно, захоплюючи за собою решту альткоїнів. Вирва знецінення, яка утворилася навколо цифрового гіганта, що йшов на дно, затягувала за собою й решту криптовалюти.

Багато експертів стали пророкувати біткоїну затяжний ведмежий ринок, а деякі навіть повний крах. Проте вже в останніх числах січня він почав знову набирати вагу. До вечора 7 лютого він наблизився до позначки 44 тисячі доларів, на якій не був уже з 20 січня. Однак тоді це був низхідний тренд, а зараз він зростає. Біткоїн стрімко пішов угору: купувати криптовалюту ще можна, але вже трохи пізно Услід за біткоїном ринули вгору й інші криптовалюти. Причому деякі з них у темпах зростання випереджають родоначальника. Так, якщо біткоїн за тиждень виріс на 13%, то Ethereum додав у ціні 17%, Solana виросла на 22%, Shiba Inu – на 33%. Подорожчала й улюблена криптовалюта Ілона Маска – Dogecoin. Він додав у ціні 10%.

Чи можна зараз купувати біткоїн, і як змінюватиметься його вартість?

Биткоїн купувати, звісно, можна, проте найкращий час для покупки вже втрачено. Це найкраще було робити тоді, коли він був на локальному мінімумі, тобто коштував на 10-12 тисяч доларів дешевше, ніж зараз.

Однак якщо врахувати, що багато експертів пророкують йому до кінця 2022 року подорожчання до 100 тисяч доларів, то запасатися активами в біткоїнах ще не пізно. Це буде круто, якщо ваші інвестиції за півроку чи трохи більше зростуть удвічі, а то й у два з половиною рази.

Звичайно, біткоїн може ще не раз впасти з висоти, на яку він здійметься, проте він знову відроджуватиметься і ростиме. Тому людям, які вміють чекати і не панікувати, варто задуматися про інвестиції у криптовалюту.

Нагадаємо, стало відомо, скільки можна заробити, вкладаючи в біткоїн щомісяця по 100 доларів.

ДЖЕРЕЛОunian.net