Ілон Маск відмовився продавати автомобілі Tesla за біткоїни і обрушив криптовалюту

Біткоїн штормить від заяв мільярдера Ілона Маска. Варто одному з найбагатших людей планети згадати хоч що-небудь про криптовалюту, як ринок цифрових грошей починає лихоманити. Цього разу Маск заявив, що більше не братиме оплату за автомобілі Tesla в біткоїнах. Але при цьому Маск зробив ще одну заяву, яка навіть допомогла біткоїну зміцнитися.

Ілон Маск відмовився продавати автомобілі Tesla за біткоїни і обрушив криптовалюту - today.ua

Зовсім недавно, не далі ніж наприкінці березня, Маск оголосив усьому світу, що братиме плату за електрокари своєї компанії Tesla в біткоїнах. Однак минуло лише півтора місяці, і власник компанії змінив свою позицію: Tesla більше не буде продаватися за криптовалюту.

Аналітики ринку цифрових грошей спантеличені: то Ілон Маск пророкує біткоїну блискуче майбутнє і всіляко надає йому підтримку, то раптом він робить кілька резонансних заяв про те, що занадто довіряти біткоїну не можна. Чого лише варта недавня заява в його Twitter про те, що занадто покладатися на біткоїн не потрібно, і зберігати свої заощадження в криптовалюті теж не варто.

Кожна заява Ілона Маска, так чи інакше, впливає на криптовалюту: то вона починає рости в ціні, то раптово падає. Ілон Маск відмовився продавати автомобілі Tesla за біткоїни і обрушив криптовалюту Формальна причина відмови від продажу Tesla в біткоїнах - екологічна. Мовляв, майнінг біткоїнів вимагає величезних витрат енергії, що не сприяє поліпшенню клімату на планеті. Тому Макс не хоче брати участь у такій "брудній" справі. При цьому мільярдер не виключив, що може "віддати свою симпатію" іншим криптовалютам - не таким енергоємним як біткоіни.

Здавалося б, така заява мала нанести біткоїну нищівного удару. Власне, він і впав у ціні нижче 50 тисяч доларів. Однак інша заява мільярдера знову додала сил першій криптовалюті. Ілон Маск повідомив, що не продаватиме біткоіни, які він накопичив цієї зими із суми в півтора мільярда доларів, які були ним вкладені в криптовалюту. Тобто, незважаючи ні на що, Маск біткоїнами дорожить.

Ця звістка було позитивно сприйнято ринком криптовалюти, і біткоїн знову піднявся у ціні вище 50 тисяч.

Нагадаємо, деякі експерти ринку криптовалюти вважають, що саме Ілон Макс є тим самим загадковим Сатоші Накатомото, який вважається родоначальником біткоїна.

ДЖЕРЕЛОixbt.com