Біткоїн росте як на дріжджах: якої ціни може досягти головна криптовалюта

Автор: Марченко Любов

З приходом 2023 року біткоїн почав стрімко зростати вгору. Вже на початок лютого він зріс у ціні порівняно з 2022 роком на 40%. До 2 лютого біткоїн підстрибнув понад 24 тисячі доларів. Аналітики крипторинка поки обережно говорять про початок етапу тривалого підйому криптовалюти. При цьому дехто прогнозує біткоїну запаморочливе зростання.

Біткоїн росте як на дріжджах: якої ціни може досягти головна криптовалюта - today.ua

Про те, як змінилася вартість біткоїну, свідчать дані сервісу investing.com.

Отже, 2 лютого біткоїн зумів підстрибнути до 24 249 доларів. Щоправда, невдовзі після цього він знову відійшов на нижчі позиції. Наприклад, з ранку 4 лютого він коливається близько 23 300 доларів. Однак такий відступ – ситуативний. Для криптовалюти такі коливання є нормальними і не говорять про черговий обвал вартості.

При цьому, лише за січень біткоїн зріс у ціні на 40%. Такої вартості, як зараз, він не мав із серпня 2022 року. Все, що було з другої половини серпня, знаходилося нижче за планку в 24 тисячі. А загалом затяжний період падіння біткоїну тривав з листопада 2021 року. Причому аналітики подейкували, що цей ведмежий ринок може затягнутися надовго, а дехто поквапився оголосити про кінець епохи біткоїну та криптовалюти загалом.

Популярні зараз

Українцям обмежили відпустки у воєнний період

“Скасування плати“ за доставку газу для пенсіонерів: у ГазПравді зробили важливу заяву

Україна отримає одну з найкращих у світі систем ППО

Стало відомо, що буде з цінами на бензин та дизельне паливо найближчим часом

Біткоїн росте як на дріжджах: якої ціни може досягти головна криптовалюта

Проте біткоїн знову підбадьорився і стрімко набирає вагу. Водночас, аналітики, як і раніше, обережні у своїх прогнозах. Дехто каже, що черговий обвал може статися будь-якої хвилини. Але в більшості з'явився привід для обережного оптимізму. Говорити про початок бичачого ринку для біткоїну ще зарано, проте найскладніший час, мабуть, для нього закінчився.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому деякі експерти передбачають біткоїну в найближчі роки запаморочливий підйом. Дехто припускає, що до кінця поточного десятиліття він може зрости в ціні до 1 мільйона доларів.

Нагадаємо, експерти кажуть, що зараз, поки біткоїн ще не дуже дорогий, саме час придбати криптовалюту. Якщо він продовжить зростати нинішніми темпами, то через два-три роки власники криптогаманців озолотяться.