Біткоїн продовжує падати на тлі несприятливих новин із Китаю

Біткоїн продовжує падати. Після Ілона Маска, який своїми чи то спонтанними, то чи ретельно продуманими заявами почав валити головну криптовалюту ще на початку травня, за справу взялися інші потужні гравці. Черговий удар по біткоїну завдала китайська влада.

Біткоїн продовжує падати на тлі несприятливих новин із Китаю - today.ua

Віце-прем'єр держради КНР Лю Хе, виступаючи на засіданні Комітету з фінансової стабільності і розвитку, назвав кілька наступних кроків, кожен з яких здатний відправити біткоїн у нокаут.

Які кроки по обмеженню біткоїна мають намір зробити у Китаї

Найперший - стосується майнінгу криптовалюти. Найбільше майнерів зосереджено саме в Китаї. Влада хоче заборонити майнінг біткоїна і торгівлю ним на території КНР, а також хоче "рішуче" захистити економіку країни від цифрових грошей.

Лю Хе закликав співгромадян розвивати реальний сектор економіки країни, а не сприяти зміцненню влади віртуальних грошей, під якими немає ніякого економічного базису. Китайська влада бачить фінансові ризики у проникненні біткїна в економіку країни.

Віце-прем'єр також закликав не дати проникнути індивідуальним ризикам у сферу соціального захисту населення. Біткоїн продовжує падати на тлі несприятливих новин із Китаю Під вантажем усіх цих заяв авторитетного китайського чиновника біткоїн обрушився ще на 8%. Так, якщо на світанку 21 травня він зумів піднятися до 42 тисяч доларів, то вже до завершення цього ж дня упав нижче 36 тисяч.

Нагадаємо, Ілон Макс на початку травня заявив, що він не радить зберігати заощадження в криптовалюті. Він каже, що в біткоїн можна вкладати якусь частину грошей. Однак робити ставку лише на нього не можна.

ДЖЕРЕЛОforklog.com