Біткоїн побив свій абсолютний рекорд, наблизившись впритул до 67 тисяч доларів

Біткоїн, як і передбачали багато аналітиків, демонструє активне зростання і вже побив власний рекорд, поставлений ним у квітні нинішнього року. Тепер його рекорд становить 66 974 або майже 67 тисяч доларів.

Біткоїн побив свій абсолютний рекорд, наблизившись впритул до 67 тисяч доларів - today.ua

У квітні нинішнього року, після бурхливого зростання біткоїна, його вартість досягла 64 тисяч доларів. Згодом, із ряду причин головна криптовалюта стала стрімко втрачати в ціні і протягом літа вартість біткоїна пару разів навіть опускалася під 30 тисяч.

Тоді багато скептиків заговорили про кінець епохи біткоїна, і про те, що він, як роздута мильна бульбашка, яка ось-ось готова луснути. Біткоїн побив свій абсолютний рекорд, наблизившись впритул до 67 тисяч доларів Однак, переживши за літо 2021 року не кращий період своєї історії, біткоїн, наприкінці вересня знову упевнено почав зростати. І ось тепер вже впритул підступив до нової висоти - 67 тисяч доларів.

Щоправда протягом доби 21 жовтня він знову дещо здав позиції, опустившись на позначку в 63 тисячі, проте нічого небезпечного в цьому немає. Адже криптовалюта - надзвичайно волатильний інструмент.

Такий активний ріст вартості біткоїна спровокований запуском першого біржового інвестфонду (ETF) на біткоїни ProShares Bitcoin Strategy ETF.

"ETF - це Exchange Traded Fund або "фонд, що торгується на біржі". В рамках ETF керуючий збирає акції різних компаній або активи у вигляді криптовалюти, як у випадку з біткоіни-ETF, і на їхній основі робить фонд. Акції самого фонду при цьому також починають торгуватися на біржі, і будь-яка людина може придбати їх, ставши за фактом співвласником усіх активів, в які інвестував фонд", пише видання ain.ua.

Такий фонд намагалися створити і раніше. Компанії, що мають справу з криптовалютою, намагалися "пробити"його, починаючи з 2013 року. Однак комісія з цінних паперів США не давала добро на його створення, посилаючись на те, що ринок криптовалют надзвичайно нестабільний. Але тепер такий дозвіл дано, і ринок криптовалют відразу відреагував на це бурхливим зростанням.

До речі, Ілон Маск знову взявся просувати біткоіни та інші криптовалюти. У себе в Twitter він опублікував прогноз за вартістю біткоїна та ефіріума. Згідно з його прогнозом, біткоїн уже найближчим часом підніметься до 69 тисяч, а ефіріум до 4,2 тисячі доларів.

Нагадаємо, аналітики вважають, що вже до кінця жовтня біткоїну цілком реально досягти позначки в 68 тисяч доларів.