Біткоїн знову рвонув угору і перетнув психологічну позначку

Біткоїн знову активно почав зростати. У суботу, 10 квітня, його вартість піднялася до 61 тисячі доларів. Таким чином, лише за добу біткоїн виріс у ціні на 5%. При цьому капіталізація біткоїнів уже досягла 1,136 трильйона доларів.

Біткоїн знову рвонув угору і перетнув психологічну позначку - today.ua

На думку криптоблогера HornHairs, зараз у світі панує подвійне ставлення до біткоїна: одні мріють, щоб він луснув і пропав, як мильна бульбашка. Інші також відчайдушно жадають його подальшого зростання.

Проте навіть ті, хто мріє, щоб він ріс, не впевнені, що події будуть розгортатися за їхнім сценарієм. Отже, усі чекають або зростання, або корекції його ціни, яка може бути вельми відчутною. Біткоїн знову рвонув угору і перетнув психологічну позначку Багато хто також вважає, що саме відмітка в 60 тисяч доларів, яку біткоїн в суботу подолав уже вдруге "в житті", буде ключовою. Якщо головній криптовалюті вдасться застовпити позиції на цій висоті і знову не скотитися вниз, вона зможе набрати розгін і досягти нових висот.

Біткоїн почав активно зростати ще в кінці минулого року. Тоді він за кілька тижнів додав у ціні відразу 40%. А загалом він подорожчав за 2020 рік на 240%. При цьому багато хто пророкує йому зліт до 100, 300 і навіть до півмільйона доларів.

Хоча, серед експертів фінансового ринку є і чимало скептиків, які вважають, що біткоїн можуть заборонити у багатьох країнах світу, адже він загрожує світовій фінансовій системі.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel