Біткоїн знову почав рости завдяки Ілону Маску: скільки коштує криптовалюта

Біткоїн знову почав рости. Після падіння під планку у 30 тисяч доларів, головна криптовалюта знову пішла вгору. Як це нерідко трапляється останнім часом, біткоїну знову допоміг Ілон Маск.

Біткоїн знову почав рости завдяки Ілону Маску: скільки коштує криптовалюта - today.ua

Екстравагантний мільярдер знову прийшов біткону на допомогу. Взагалі, в останні півроку Макс граться з ним, як дитина з кубиками. Те ретельно вибудовує конструкцію, всіляко заохочуючи криптовалюту до зростання. То раптом одним рухом все руйнує і змушує біткоїн летіти в тартарари.

За останні півроку Ілон Маск не раз піднімав вартість біткоїна. Він то переводив частину акцій своєї компанії Tesla в цифрову валюту, то оголошував, що тепер до сплати за свої автомобілі буде брати платежі в біткоїнах.

Однак незабаром по тому сталася відмова мільярдера брати платежі в цифрових грошах і осуд біткоїна в тому, що для його майнінгу використовують "брудну" електроенергію. Біткоїн знову почав рости завдяки Ілону Маску: скільки коштує криптовалюта Звичайно, на конвульсії біткоїна вплинув не лише Маск, але й уряди деяких провідних країн світу, які оголосили у себе цифрові гроші поза законом. Однак тепер Ілон Маск у черговий раз довів, що його слово все ж чогось варте.

"Швидше за все, Tesla відновить прийом біткоїнів ... Я б хотів провести ретельну перевірку, щоби підтвердити, що відсоток використання відновлюваної енергії (в майнінгу біткоїнів) становить 50% або вище, і що є тенденція до його збільшення. Якщо це вже так, Tesla відновлює прийом біткоїнів ", - заявив Маск на криптоконференціі B Word.

Слова мільярдера тут же були почуті потенційними інвесторами, і народ знову почав вкладати гроші в криптовалюту. Окрилений біткоїн знову здійнявся вгору. Так, із 20 липня, коли його курс склав трохи більше 29,8 тисячі доларів, він уже піднявся вище 32 тисяч. Правда, потім біткоіни знову трохи просів, однак нижче 31,7 він вже не падає.

Біткоїн знову почав рости завдяки Ілону Маску: скільки коштує криптовалюта

На думку керівника аналітичного департаменту AMarkets Артема Дєєва, заохочення від Ілона Маска дозволить біткоїну ще піднятися до 33-34 тисяч доларів. Щоб вирости йому вище, потрібен не тільки Маск, але й підтримка в особі державних інститутів.

Втім, багато хто вважає, що ця підтримка - лише питання часу. Цифрові гроші міцно увірвалися в світову фінансову систему, і вже навряд чи хтось зможе їх поховати.

Нагадаємо, за прогнозами деяких аналітиків уже до кінця нинішнього року біткоїн буде коштувати близько 450 тисяч доларів.

ДЖЕРЕЛОsegodnya