Будуть легкою мішенню: окупанти почали використовувати 50-річні танки Т-62

Міноборони Великої Британії вважає, що танки Т-62, які російські окупанти перекинули на південь України, стануть легкою мішенню для бійців ЗСУ.

Будуть легкою мішенню: окупанти почали використовувати 50-річні танки Т-62 - today.ua

50-річні танки Т-62 російські окупанти зняли зі зберігання у зв'язку з тим, що їм уже не вистачає військової техніки – дуже великі втрати вони зазнають під час боїв в Україні.

Радник голови МВС України Віктор Андрусів раніше висловив припущення, що ці танки надійдуть на озброєння підрозділів бойовиків терористичних організацій "ДНР" та "ЛНР". За його словами, ці танки навряд чи допоможуть російським окупантам та проросійським бойовикам, оскільки вони вже давно застаріли.

Проте, від них може бути одна проблема, вважає Андрусів, - бійцям ЗСУ доведеться витрачати більше снарядів.

Будуть легкою мішенню: окупанти почали використовувати 50-річні танки Т-62 Тим часом, за даними Генштабу Збройних сил України, станом на ранок 27 травня 2022 року бійці ЗСУ знищили 1322 танки російських окупантів. Крім того, знищено ще 3246 бойових броньованих машин окупантів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Україні деяким чоловікам призовного віку дозволили під час воєнного стану виїжджати за кордон.