Великий будинок на березі моря з меблями та виноградником продають за 6 тисяч доларів

В Україні просторий і цілком придатний для життя будинок на березі моря продають лише за 6 тисяч доларів. За такі гроші можна придбати житло у невеликому населеному пункті Одеської області.

Великий будинок на березі моря з меблями та виноградником продають за 6 тисяч доларів - today.ua

Що пропонують в обмін на такі, загалом, скромні гроші, розповів obozrevatel.

До моря – рукою подати

Будинок розташований у селі Тузли Одеської області. До морського пляжу звідти 12 кілометрів, а поряд із будинком знаходиться лиман – озеро із солоною водою. Зазвичай до таких озер їдуть люди із захворюваннями суглобів та опорно-рухового апарату. Та й взагалі солона вода лиману допомагає при багатьох захворюваннях.

"Будинок та ділянка приватизовані, документи в порядку (можна перевірити за кадастровим номером). Зручне розташування поряд із солоним озером (лиман). Є можливість рибалити, до морського пляжу лише 12 км", - пише автор оголошення.

Великий будинок на березі моря з меблями та виноградником продають за 6 тисяч доларів

У будинку є все для нормального життя

Будинок збудований з цегли та складається з п'яти кімнат. До нього можна входити та жити навіть без ремонту. Ні в фундаменті, ні в стінах немає тріщин. Хіба що можна вікна замінити на нові, пише продавець.

При цьому в будинку є водогін і, відповідно, теплий туалет із каналізацією, проведено електрику. Із недоліків власник називає пічне опалення. Зате поряд з будинком є альтанка з мангалом, автонавіс і тераса. Великий будинок на березі моря з меблями та виноградником продають за 6 тисяч доларів

За такої "смачної" пропозиції є ще й "вишенька на торті" - будинок продається разом з усіма меблями, вони входять до заявлених 6 тисяч доларів.

Немає галасливих сусідів, зате є виноградник

Як водиться в будь-якому південному обійсті, поряд із будинком розбитий невеликий виноградник. При цьому сусіди вечорами не дошкулятимуть галасливими вечірками або гучною музикою: всі вони – пенсійного віку.

Великий будинок на березі моря з меблями та виноградником продають за 6 тисяч доларів

Загалом виходить майже ідеальний варіант для тих, хто завжди мріяв жити на березі моря і вже думав, що цій мрії ніколи не здійснитися. З вікон будинку можна спостерігати захід сонця над лиманом, і, сидячи на терасі літніми вечорами, пити молоде вино зі свого винограду. Отже, ущипніть себе: будинок на березі моря за 6 тисяч доларів – не фантастика, а мрія, яку можна втілити в реальність.

Великий будинок на березі моря з меблями та виноградником продають за 6 тисяч доларів

Нагадаємо, в Україні також збереглися місця, де можна купити будинок біля лісу на березі озера лише за півтисячі доларів.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel